Forumas

Blogi gydytojai

Rašyti
Atšaukti

Aiste

2011-05-15 15:51:26
cia gal ne i tema,bet uzdaviau vienai is cia esanciu gydytoju klausima apie mane dominancios ligos simptomus.gavau atsakyma i el pasta cituoju-<Nelabai suprantu kodel Jus tai domina> issamus ir geras atsakymas:D nesuprantu,tai kam cia isvis tos konsultacijos,jei gydytoja negali atsakyti i pateikta klausima?

tomas

2011-03-13 17:22:09
>(

egle

2010-09-01 17:59:10

egle

2010-09-01 17:58:36
klaipedoje 3je polik dirbo ginekologe Naujokaitiene, tai jai tik karves besilaukiancias abziurinet o ne moteris, tai ivyko pries tris metus, vaikelis 5tame men nestumo buvo negyvas, o ta sabaka, net i akis neziuredama, sako, nu vaziuok i ligonine krapstytis lauk, jokio atsakymo nesulaukiau kodel taip ivyko, jokio patarimo, jokio supratimo, niekam nepatariu pas ja lankytis , kiek girdejau privaciai kazkur dirba

egle

2010-09-01 17:58:30
klaipedoje 3je polik dirbo ginekologe Naujokaitiene, tai jai tik karves besilaukiancias abziurinet o ne moteris, tai ivyko pries tris metus, vaikelis 5tame men nestumo buvo negyvas, o ta sabaka, net i akis neziuredama, sako, nu vaziuok i ligonine krapstytis lauk, jokio atsakymo nesulaukiau kodel taip ivyko, jokio patarimo, jokio supratimo, niekam nepatariu pas ja lankytis , kiek girdejau privaciai kazkur dirba

Jurgita

2009-01-28 12:33:37
Niekad nei vienam daktarui nedaviau jokiu pinigu.ir jie vistiek padaro savo darba. juk ar duosi ar ne jie ta padaryti tures. pvz.man buvo planuotas cezario pjuvis. vaikutis neapsiverte. anesteziologas ir taip sukinejosi ir kitaip bet as nieko i kisenes nekisau.:)bet jis vistiek man narkoze dave ir isoperavo daktares.kazkokia nesamone kad reikia lt kisti belenkam.ka daktaras padarys kitaip jei duosi lt.daugiau susitikimu paskirs ar ka?geresni vaista israsys.kazkaip visuomene nebemoka nekisininkaut.patys mes tuos daktarus prisipratinom prie tu kisiu, tai dabar neverkim, kad reikia duoti.>(

Anonimas - granata

2008-10-23 11:15:05
Sveiki vat kaune yra dainavos poliklinika, o ten toks bardakas kad dieve mano niekam nelinkeciau ten papulti.As patituriu nemazu problemu su stuburu ,o medikai neziuri visiskai :Overkiant reikia rebilitacijos o jos nera nors ji priklauso tai tikrai zinau .Nuejau pas vedeja paklausti kaip galima pakliuti i vertebro neurologini skyriu kaune (kitaip vadinama siluminiu tinklu sanatorija) tai jis pasake sprendzia gydantis daktaras ir viskas,o daktaras pasake kad siuncia tik pirminius zmones o pas mane letine liga skaitos tai tipo jau nebepriklauso.gal zinote kasnors kaip yra istikro?

Anonimas - Inesa

2008-10-13 18:42:39
Gydytojas , dirbantis greitosios pagalbos ligonineje,nepasirupina tais zmonemis , kurie duoda per mazai pinigeliu....keista,pone gydytojau,manyciau , jei jau dirbate toki atsakinga- GYDYTOJO - darba,TAI IR DIRBKITE NORS JAU TIEK KIEK JUMS PRIKLAUSO. Atvaziuoja zmogus is kito Lietuvos galo i Sostine-Jus samprotaujate\"o cia ir Siauliai galetu JUms padeti\".Duoda mociute 100 litu-Jus nepaziurite kiek \"dave\" is karto,(nesitikite,kad tik 100),is karto pasiulote savo mobiliojo telefono numeri,kad mociute galetu su jumis susisiekti,suleidziate vaistu,ir pazadate , kad jei vaistai nepades - operuosite.Iseina mociute is Jusu kabineto,paziurite - ogi kiseneje tik simtas litu!Och kokia , pagalvojate, na ji man tegul paskambina...... O ji ir paskambina netrukus su tais paciais nusiskundimais,bet jau apie operacija jokios kalbos neber!!!! Mociute kitame ragelio gale isgirsta: -Atvaziuokite,as jums parodysiu,kaip manksta daryti. Deja mociutei , gyvenanciai kaime, nera taip paprasta ir vel keliauti 200 km. i Vilniu ir 200km atgal , namo . Taigi , ji lieka vel su savo nepakeliamais skausmais. Per mazai dave...,gaila,kad Hipokrato priesaika tokiems gydytojams,kaip Jus,pone ,nieko verta.

Anonimas - A.B.

2008-09-29 08:38:17
Burgaila Centro poliklinikoj,kuri randasi Pylimo g.Jisai yra ginikologas.Jisai nepastebejo kad pas vaika nesivysto sirdute ir del to vaikas mano mire.Neeikit pas jy,nes ehoskopijos teko laukt 3 val,kai buvau nescia.
Pamiršote slaptažodį? Registracija
Pamiršote slaptažodį? Registracija
Anekdotai

archyvas