Kaip tapti gražia?

„Negaliu į save žiūrėti...“ Ši frazė žinoma daugeliui mergaičių ir merginų. Kiekvienas rytas prasideda nuo nepasitenkinimo savimi: akys ne tokios, lūpos nepakankamai putlios, nosis kaip bulvė, figūra – šiaip sau. Kiekvieną vakarą graužatis, kad gimei ne tokia, kaip, pavyzdžiui, gražuolė iš žurnalo viršelio ar kokia nors kino žvaigždė. Taip... su tokiomis mintimis tik po parandža slėptis.
Geriau pasisemkime kantrybės ir pasistenkime elgtis visiškai kitaip, rašo about.com. Taip pakeisime situaciją.
Pasiimkite popieriaus lapelį ir, žiūrėdamos į veidrodį, surašykite visa, kuo esate nepatenkintos. Paskui dar kartą pažvelkite į veidrodį ir įsitikinkite, kad viskas tikrai taip. O paskui suplėšykite lapelį į smulkias skiauteles ir išmeskite.
Prie darbo: užmerkiame akis ir iki mažiausios smulkmenos įsivaizduojame save kitokią.
Rankas pakeliame aukštyn.
Įkvepiame ir sakytumei išeiname iš savo kūno: rankas priglaudžiame prie veido ir paišome – akys plačiai atvertos, grakšti figūra, rankos lyg sparnai tiesiasi aukštyn, veidas įgauna šviesų, spindintį atspalvį.
Galite įsivaizduoti viską, kas jus nudžiugins. Taip visi bruožai piešiasi ant jūsų įsivaizduojamos dvynės veido ir figūros. Po šio trijų-penkių minučių darbo pasukame savo naująjį atvaizdą nugara į mus, visą jį įkvepiame, nuleidžiame rankas ir iškvepiame, taip leisdami savo atvaizdui grįžti ir imdami justi, kaip nauja įsilieja į jus.
Atkakliai vieną mėnesį darydamos tokį eksperimentą, pajusite: jūsų eisena tapo lengva, laikysena tiesi, jūs pasitikite savimi, nes patinkate pati sau, o vaikinai apmiršta, žvelgdami jums įkandin.
Ir dar vienas patarimas. Moksliškai įrodyta, kad mūsų pasąmonė rezultatyviau priima tai, ką mes parašome ranka ir perskaitome. To patvirtinimas – Luise Hay pasąmonės komandos. Todėl kai tik pajuntate nepasitikėjimą savimi, rašykite sau laiškus, rašykite pati sau, kaip geriausiai draugei, visa, kuo esate nepatenkinta, kas jus gąsdina, kas džiugina, rašykite, kokia norėtumėte tapti, į ką norėtumėte būti panaši. Manote, kad be reikalo kažkada rašėte dienoraščius ir gaišote jiems laiką? O juk dienoraštis – tai bendravimas su savo vidiniu pasauliu, kuris formuoja mūsų išorinį.
Atsiminkite, kad negražių moterų nebūna, būna tingios. Taigi prausdamosi vonioje ar atlikdamos įprastus kūno priežiūros ritualus, žvelgdamos į veidrodį sakykite sau malonius žodžius: kaip aš savimi patenkinta, myliu save ir šį pasaulį.
Grožis – ne tik genetika, bet ir tai, kokią nori matyti pati save. Daug moterų su amžiumi ima geriau atrodyti. Kaip tai nutinka? Jos tiesiog išmoko būti gražios. Mokykitės ir jūs. Būkite gražios ir dievinamos vyriškių!