Pratimai plokščiam pilvukui

Neduoda ramybės atsikišęs pilvukas? Pradėkite daryti paprasčiausius
atsilenkimus, kurie veiksmingai mankština ir stangrina pilvo presą.

Patariame, kaip juos reiktų teisingai daryti:

Atsigulkite. Kojas sulenkite per kelius, rankas sukryžiuokite ant krūtinės, o
jei skauda sprandą, vieną ranką laikykite už galvos. Stenkitės pasilenkti į
priekį kuo aukščiau. Juosmuo turi būti prispaustas prie grindų. Padariusi
dvidešimt atsilenkimų, po pertraukos pratimą pakartokite dar keletą kartų. Jei
raumenys silpni, pirmomis dienomis nepersistenkite ir atsilenkimų skaičių
didinkite pamažu.

Be atsilenkimų puikiai tinka ir kiti pratimai:
1. Atsigulkite ant nugaros. Iškėlusi kojas, ant pėdų uždėkite gumą ir ją
sukryžiuokite priekyje. Įtempusi pilvo raumenis, dubenį kilnokite aukštyn ir
žemyn 20-30 kartų. Paskui dar dukart po tiek pat. Galite mankštintis ir be
gumos, tik tada rankas laikykite prie šonų.

2. Atsigulkite ant grindų. Kojas šiek tiek sulenkite per kelius ir praskėskite.
Tarp jų įsprausi kamuolį, pakelkite aukštyn stačiu kampu. Įtempusi pilvo
raumenis, 15-20 kartų su pertraukomis darykite atsilenkimus. Lenkdamasi kelius
pritraukite kuo arčiau galvos ir grįžkite į pradinę padėtį. Mankštinantis su
kamuoliu, veiksmingiau deginamos kalorijos ir treniruojami pilvo bei kojų
raumenys.

3. Atsistokite. Kojas laikykite pečių plotyje, rankas ištiestas prie šonų.
Pradėkite pratimą lenkdamiesi į kairįjį ir dešinįjį šonus. Šis pratimas padės
sustiprinti šoninius pilvo raumenis.

4. Atsisėskite ant kilimėlio, kojas sulenkite per kelius ir šiek tiek
pražerkite. Ištiestomis rankomis remkitės į grindis taip, kad delnai būtų
nukreipti į kojas, sėdmenis laikykite pakeltus nuo grindų. Iškvėpdama lenkite
rankas per alkūnes ir sėdmenis leiskite žemyn, bet nesiekite grindų. Įkvėpdama
grįžkite į pradinę padėtį. Pratimą kartokite 15-20 kartų. Po savaitės sutvirtės
ne tik pilvo, bet ir pečių bei sėdmenų raumenys.

5. Atsistokite. Kojas laikykite pečių plotyje. Stipriai įtraukite pilvo raumenis
ir pradėkite sukti viršutinė kūno dalį į kairę ir dešinę puses. Tai padės
sustiprinti centrinę pilvo preso dalį.

6. Atsigulkite ant dešiniojo šono, tiesią arba per alkūnę sulenktą dešinę ranką
uždėkite ant galvos, kairę – ant talijos. Pakelkite kairę koją į viršų,
nelenkdami per kelią, ir nuleiskite. Pratimą kartokite 6-8 kartus.. Apsiverskite
ant kito šono ir pratimą kartokite kita koja.

Darydamos šiuos pratimus sustiprinsite pilvo raumenis, jūsų nekamuos atsikišusio
pilvuko kompleksas. Turėkite kantrybės, darykite pratimus ir sveikiau
maitinkitės.

Būkime gražios!