Antakių formavimas namuose

Tinkamai parinkta antakių forma gali pakeisti ne tik jūsų žvilgsnį, bet ir
visą įvaizdį. Štai faktai, padėsiantys sklandžiai atlikti antakių formavimo
procesą namuose.

Vienas svarbiausių reikalavimų pešiojant antakius – tinkamas apšvietimas.
Idealu, jei tai pavyks daryti dienos šviesoje – pavyzdžiui, atsisėdus priešais
langą.

Pešiodama antakius naudokitės 2 veidrodžiais: dideliu ir kišeniniu. Kišeninį
priartinusi prie antakio atidžiau apžiūrėsite nereikalingus plaukelius, o
didžiajame geriau matysite visą vaizdą.

Plaukeliai pešiojami po antakiu, tarp antakių ir pavieniai ties išoriniu akies
kampu. Negalima pešioti plaukelių virš antakio. Jie nebeataugs tokie patys, o
būtent viršutinė plaukelių juosta sudaro natūralų antakio linkį.

Neišpešiokite ilgų plaukelių, nes būtent jie suteikia antakiams apimties ir
formos, tokį išrovus gali likti negraži ertmė.

Jei antakiams pešioti naudojate specialias vaško juosteles, prieš procedūrą
kruopščiai nuvalykite antakių sritį, kad neliktų kremo likučių, ir šiek tiek
papudruokite talku ar vaikiška pudra – taip geriau prilips vaškas.

Tiesi antakio linija veidui suteikia vyriškumo, griežtumo, o išlenkti antakiai
akis apdovanoja jausmingumu.

Antakiai išduoda pavyduolius?

Kaip teigia senoliai, suaugę vyrų antakiai turėtų jus įspėti – vyras labai
pavydus, savininkiškas, gyvenant drauge gali būti tikras tironas ir pavydėti
savo žmonos net gatvės šviestuvui. Negana to, savo agresiją jis pademonstruoja
ne iš karto, visuomet laukia ir stebi.

Moteris su tokiais antakiais pasižymi stipriu charakteriu, yra despotiška. Labai
nuleisti antakių kraštai (kaip Pjero) rodo polinkį į melancholiją.