Daržovinių kultūrų laistymas

Viena aktyvaus daržovinių kultūrų augimo ir gero derliaus sąlygų – savalaikis
ir reguliarus laistymas. Jis ypatingai svarbus jauniems kopūstams, svogūnams,
salierams, burokėliams, ropėms ir ankštinėms kultūroms. Pakankamas drėgmės
kiekis dirvoje visų pirma užtikrina gerą lapų augimą, be kurio neįmanoma
sulaukti kokybiško derliaus.

Trūkstant drėgmės, kopūsto lapai pasidengia gleivėtomis apnašomis, įgauna
rožinį atspalvį, lapų kraštai susiraukšlėja. Sulėtėja ankstyvųjų baltagūžių
kopūstų lapų augimas, gūžė tampa trapi, o žiedinis kopūstas per anksti apkarsta,
žiedynai geltonuoja ir byra.

Morkų lapai tamsėja ir susisuka, burokėlių – tampa margi ir įgyja
violetinį atspalvį. Lėtėja šakniavaisių formavimasis ir
augimas. Trūkstant vandens svogūnų lapai tampa balkšvi, jų galiukai susiraito ir
geltonuoja.

Karštu sausu metu daugiamečių kultūrų (tokių kaip rūgštynės, rabarbarai,
gelsvės, peletrūnas, lapiniai česnakai ir kiti) lapai kietėja, praranda mitybinę
vertę ir tampa netinkami valgymui.

Reguliarus gausus laistymas per visą vasarą šios grupės augalams sudarys
nuolatinio augimo sąlygas jauniems lapams. Be to, vasaros viduryje daugiametes
kultūras galima skinti.

Nuo sausros itin kenčia ankstyvosios daržovės: špinatai, gūžinės salotos,
ridikėliai, vasariniai ridikai.

Augalai greitai sensta, nespėdami subrandinti derliaus. Lapai ir šakniavaisiai
kietėja, įgyja kartų skonį, greitai sužydi. Be to, kopūstinių šeimos atstovus (kopūstas,
ridikas, ropė, griežtis) greitai užpuola kopūstinė musė ir kopūstinės spragės.

Nuo drėgmės stokos kenčia ir agurkai. Augalas ir jo lapai tamsėja,
susisuka, vaisiai išsigimsta, būna kartūs. Trūkstant vandens, pomidorų lapai
trupa, susisuka, nusvyra žemyn, vaisiai būna smulkūs.

Bakalžanai ir pipirai liaujasi žydėti, nustoja augti ir megzti vaisius.
Masiškai ima byrėti žiedai ir vaisiai. Jautrios sausrai ir bulvės, ypač
ankstyvosios. Jos gerai dera tik tinkamai laistant.

Laistyti augalus atvirame grunte geriausiai antroje dienos pusėje. Dirvą reikia
sudrėkinti ne mažiau nei 15-20cm gylyje salotoms, krapams ir ridikams, 35-40cm –
agurkams, pomidorams ir pipirams, 40-45cm – bulvėms, šakniavaisiams, kopūstams.
Karštu oru efektyvus laistymas purkštuvu. Jis atgaivina lapus, sumažina oro
temperatūrą.

Trūkstant vandens, jį kuriam laikui gali atsoti "sausasis laistymas" – dirvos
išpurenimas tarpuvagėse po laistymo ar lietaus. Taip nesusidaro pluta, suardomi
kapiliarai, kuriais drėgmė kyla iš gilesnių dirvos sluoksnių į paviršinius, ir
taip sulėtina drėgmės garavimą iš dirvožemio. Be to, purenant augalų šaknys
gauna daugiau deguonies, skatinamas naudingų mikroorganizmų dauginimasis.

Per visą vegetacijos laiką drėgmei itin reiklios vaisius vedančios daržovinės
kultūros: agurkai, moliūgai, aguročiai, pomidorai, pipirai, baklažanai.
Šiltnamyje augalai laistomi šiltu vandeniu. Taip agurkus apsaugosite nuo šaknų
puvimo, o pomidorus – nuo vaisių nubyrėjimo. Agurkus reikia laistyti antroje
dienos pusėje, jie mėgsta purškimą. Pomidorus, baklažanus ir pipirus reikia
laistyti tik pirmoje dienos pusėje ir tik šaknis.

Palaisčius šiltnamį, jį reikia vėdinti nemažiau 1-3 valandų, kitaip drėgmė ir
aukšta arba žema temperatūra gali sukelti daugelį augalų ligų (pavyzdžiui,
puvinį, antraknozę, bakteriozę ir kt.).

Per didelė drėgmė taip pat nepageidautina, nes iš dirvos ištraukia deguonį, o
tai sutrikdo šaknų kvėpavimą.