Jei auginate mažąją nimfetę

Kada šis stebuklas įvyko, jūs taip ir nespėjote suvokti. Kartą kieme
plepėdama su kaimyne pastebėjote sūpuoklėse plevenantį trumpą
sijonėlį,šmėžčiojančias baltas kelnaites. Tai suposi jūsų mažoji mergaitė.
Tarsi pirmą kartą pamačiusi dukrytės lūpas, pečius, pradedančias ryškėti kūno
formas, jūs su siaubu supratote, kad jūsų mažylė pasiruošusi tapti mergina.

V. Nabokovas mergaites, išgyvenančias amžiaus virsmą, pavadino
„nimfetėmis“.Atrodo, viskas natūralu, tačiau gašlūs suaugusių vyrų žvilgsniai,
atvirai nužiūrinėjantys jūsų dukters figūrą, pasėja jūsų širdyje paniką. Ką
daryti? Kaip apsaugoti dukrą nuo tykančių pavojų?

Princesė ant žirnio
Kai mergaitės ima suprasti savo patrauklumą, jų elgesys gerokai
pasikeičia.Staiga atsiranda kaprizai, isterika, grubumas. Mergaitė pajunta savo
grožio galią, padedančią išsiskirti iš savo bendraamžių. Ji visiškai nepažįsta
aplinkinio pasaulio, neįvertina savo galimybių. Aukštai iškeldama savo
reikalavimus, ji nesitaiksto su bet kokiais draudimais. Ji tampa nevaldoma,
pasiruošusi bet kokiam išsišokimui.Būtent dėl to nimfetės ir pridaro
„neapgalvotų poelgių“, pavyzdžiui, gali slapta susitikinėti su didžiausiu kiemo
chuliganu.

Todėl, norėdami padėti savo dukrai nesusirgti ,,gražuolės“ liga, turėtume
apdairiai kalbėti apie fizinio grožio reikšmę, akcentuodami, kad jis duotas
gamtos, kad žymiai svarbesnis dvasinis grožis, kurį reikia pačiai ugdyti. Apie
fizinį grožį reikėtų kalbėti su lengva ironija, neakcentuojant jo. Kuklumo
skiepijimas – šio laikotarpio būtina auklėjimo taktika.

Ankstyvas seksualumas visada iššaukiantis ir manieringas. Mergaitė su aptemptais
šortukais ir nosinaitės dydžio marškinėliais būtinai patrauks vyrų dėmesį. Ji
pasąmonėje to ir trokšta, bet nesuvokia vyrų psichologijos. Apsivilkai sijonėlį,
trumpesnį už kelnaites, – būk pasiruošusi tam, kad kažkas panorės po juo
žvilgtelėti. Jei suaugusi moteris sugeba su tokiomis pikantiškomis situacijomis
susidoroti, tai mergaitė gali išgyventi didelę traumą.

Taigi mergaitę reikia išmokyti rengtis madingai, bet ne seksualiai.

Dykinėjimas – vaikystės priešas
Kaip rodo statistika, į tragiškas situacijas dažniausiai pakliūva dykinėjančios
nimfetės. Jos visą dieną trinasi kieme, ieško nuotykių. Mergaitė, kurios
dienotvarkė labai griežta (muzikos mokykla,treniruotės,šokių būrelis ir t.t.)
žymiai mažiau dėmesio skiria savo išvaizdai, jos seksualumas savalaikis ir
natūralus. Jos dažniausiai turi bendraminčių ratą, kur vertinamas jų
protas,gabumai,elgesys, o ne rūbai ir veidelis. Vadinasi, kuo mažiau laisvo
laiko turės jūsų nimfetė, tuo natūralesnė bus jos seksualinė raida.

Mažoji Elektra
O dabar atidžiau pastebėkite jūsų nimfetės ir jos brangaus tėvelio, jūsų vyro,
santykius. Visai neseniai jis ją ant kelių supo. O dabar? Ar jis nesielgia taip
pat? Ar nemeta jis pačių svarbiausių darbų tam, kad paduotų mylimai dukrytei į
vonią rankšluostį? Ar nestabteli prie nėriniuotų kelnaičių vitrinos galvodamas
visiškai ne apie žmoną?

„Fui, tai ištvirkimas!“ – paneigsite jūs ir būsite neteisi. Kiekvieno tėvo
pasąmonėje gyvena vyras, vertinantis dukterį kaip moterį. Ir ne be atsako. Ši
meilė prasideda 4 – 5 metų amžiuje. Froidas tai pavadino Elektros kompleksu
(pagal Sofoklio tragediją, kurioje duktė atkeršijo motinai, nužudžiusiai jos
mylimą tėvą).

Penkiametė mergaitė bando išsikovoti įtakingą vietą šeimoje – atstumti motiną ir
tapti tėčio favorite. Jei mama užleidžia savo vietą šalia vyro (žinoma, ne
fizine, o psichologine prasme), tai tarp nimfetės amžiaus mergaitės ir tėvo
atsiranda gana seksualūs santykiai (čia taip pat turima galvoje psichologine
prasme). Taigi reikėtų pakalbėti su savo vyru apie tai, kad mergaitė jau didelė
ir nereiktų jos taip švelniai apkabinti ir bučiuoti prieš miegą. Ir pasistenkite
jokiu būdu neprarasti savo statuso šeimoje, net jei mergaitė ima laikyti save
princese, jūs turite visada likti karalienė.

Iš kur atsiranda vaikai?
Beje, o jūs gerai tai žinote? Jei ne – skubiai paskaitykite populiarią
literatūrą ir paaiškinkite savo dukrai kiaušidžių apvaisinimo procesą. Be abejo,
kad ji to nežino. O būtent nimfetėms tai žinoti labai naudinga.

Šia moksline dalimi kol kas ir reiktų pabaigti kalbą apie seksualinį auklėjimą.
Mergaitė neturėtų tapti savo tėvų, artimųjų ir nepažįstamų žmonių seksualinio
pasileidimo liudininke. Jai taip pat turėtų būti kategoriškai uždrausti
erotiniai filmai. Užuominas ir nešvankius anekdotus pasakokite tik tuomet, kai
būsite tikri, jog dukrelė mokykloje. Šeimoje vyraujantis nuostabios damos
kultas, nors ir šiek tiek dirbtinai išaukštinamas, būtų puikus fonas bręstančiai
Lolitai. Tuomet ir Humberto saugotis nereiks.