Psichologai tvirtina: tingėti – sveika!

Psichologų teigimu, retkarčiais patinginiauti – labai sveika.

Netgi tarp garsių, legendinių asmenybių nemažai buvo „tinginių“.

Didysis evoliucionistas Charlesas Darwinas mėgo miegą ir žvejybą.

Dirbdamas jis irgi neskubėjo: pirmą darbą sukūrė per 8 metus, antrajam prireikė net 30 metų.

Isaacas Newtonas mokykloje buvo priešpaskutinis mokinys, kol
pastarojo dėl protinio atsilikimo (!) nepašalino iš mokyklos. Genijus
tėvams niekada nepadėjo namų ruošoje.

Albertas Einsteinas nuo pat vaikystės buvo labai tingus.

„Tinginiais“ galėtume pavadinti ir Pablo Picasso, Ludwigą van Beethoveną.

Buvusio Anglijos premjero Winstono Churchill’io gyvenimo devizas buvo
„jokio sporto“. Didžiausias jo pomėgis buvo suptis didžiulėje kėdėje
sūpuoklėje.

Jis tingėdavo netgi naudotis pelenine, todėl jo švarkas, baigiantis
dienai, būdavo padengtas storu jo mėgstamų augalų pelenų sluoksniu.

Dirbti tingėjo ir Karlas Marxas. Pinigų jis „kaulydavo“ iš savo senos motinos, o vėliau iš Friedricho Engelso.

Parengta pagal leidinį „Miškas ir mes“