Kaip apgauti alkį? 9 gudrybės

Artėja
šventinių renginių sezonas. Pats laikas susirūpinti savo figūra, jei
norime jaustis gerai, atrodyti puikiai ir šauniai pasilinksminti.

daryti, jei alkio jausmas būna toks stiprus, kad pamirštame savo
pasižadėjimus rūpintis figūra?

Nenusiminkite – mūsų alkio malšinimo
metodai jums padės!

  • 1.Svarbiausia taisyklė, kurią reikia
    įsisąmoninti: nebadauti! Prieš pagrindinį valgymą geriau būtų truputį
    užkąsti, tada išvengsite stipraus alkio, kuris skatina nesaikingai
    prisivalgyti per pietus ar vakarienę. Juk visi žino: kuo stipresnis
    apetitas, tuo daugiau suvalgome prisėdę prie stalo. O pasekmės gali būti
    liūdnos. Todėl geriau suvalgykite vieną kitą nekaloringą kąsnelį tarp
    pagrindinių valgymų, kad nekiltų pagunda per pietus ar vakarienę kietai
    prikimšti skrandžio.
  • 2.Dar viena gudrybė, kaip apgauti stiprų
    alkį– suvalgyti prieš pagrindinį valgį porą šokolado gabalėlių, obuolį,
    morką arba išgerti stiklinę pomidorų sulčių.
  • 3.Porai valandų nuslopinti alkio jausmą jums padės karšta arbata su citrinos griežinėliu ir puse šaukštelio medaus.
  • 4.Mėtų
    ir melisų nuoviras – dar vienas patikrintas būdas, kaip numaldyti
    apetitą. Išskalaukite burną šių prieskoninių žalumynų nuoviru ir alkis
    atstos nuo jūsų kuriam laikui.
  • 5.Gana neįprastas ir originalus
    metodas – pakeisti indus, iš kurių valgote. Mokslininkai nustatė, kad
    mėlynos spalvos lėkštės sumažina apetitą, o oranžinė, raudona ir geltona
    spalva veikia priešingai.
  • 6.Jei alkio jausmas neduoda ramybės,
    tai pabandykite išsimaudyti karštoje vonioje. Maudynės padės jums
    atsipalaiduoti ir nuslopins alkį, ypač jeigu jis susijęs su stresu.
  • 7.Neigiamą
    poveikį liesėjimo procese gali suvaidinti ir visų mėgstamas gėrimas –
    kava. Ji pagerina apetitą, todėl visiems suliesėti norintiems kavos
    mėgėjams patartina apsiriboti dviem puodeliais per dieną.
  • 8.Apetitą skatina ir įvairūs prieskoniai. Geriausia išeitis bus sumažinti druskos ir prieskonių kiekį patiekaluose.
  • 9.Jei
    alkio jausmas užklupo vėlų vakarą, geriau nevalgykite, o anksčiau
    atsigulkite miegoti. Tokiu būdu nušausite du zuikius – gerai
    išsimiegosite ir išvengsite papildomų liemens apimties centimetrų.
Kaip apgauti alkį? 9 gudrybės