Ryžių dieta

Tai paprastas ir efektyvus bendro organizmo valymo būdas, jo valymų nuo
druskų ir kitų šlakų egzistuoja ir daugelyje jogos nurodymų.

Taigi: du šaukštelius išplautų ryžių užpilkite vandeniu pusės litro stiklainyje
arba padalinkite lygiai į keturias stiklines. Laikykite vėsioje vietoje, kad per
keturias dienas ryžiai nesurūgtų. Geriausia vandenį keisti kiekvieną dieną.

Ketvirtą dieną ryžius iš vienos stiklinės išplaukite, išvirkite, vėl išplaukite
ir suvalgykite. Į šią stiklinę įdėkite naują ryžių porciją. Sekančią dieną
suvalgykite ryžius iš antrosios stiklinės ir t.t. Po ryžių valgymo negalima
nieko valgyti 2 valandas.

Kursas tęsiamas 2 savaites, visą šį periodą reikia kartu vartoti po dvi kalio
tabletes. Jeigu jaučiate bent mažiausius nemalonius pojūčius širdies srityje,
tai jo reikėtų gerti po 3 tabletes. Tai yra būtina, kad ląstelėse galėtume
išsaugoti kalio nitrato pusiausvyrą – ryžiai pašalina visas druskas, tame tarpe
ir kalio druskas.