Biri pudra: kaip teisingai pasipudruoti?

Biri pudra puikiai pasiskirsto ant odos, neužkemša porų, saugo nuo žalingo
aplinkos poveikio bei riebaus blizgesio. Jos galima įsigyti pačių įvairiausių
tonų. Kartais ji būna įpakuota kartu su specialiu šepetėliu, o kartais – su
kempinėle arba iš vis be jokių priedų. Su priedais ji, ar be jų jokios įtakos
pudros kokybei neturi.

Sunkiausia būna pasirinkti, kokio tono pudra geriausiai tiktų jūsų veidui.
Patariame, kad:

1. Šviesios odos brunetėms geras pasirinkimas – balkšvai smėlinė ar rožinė biri
pudra, šviesios odos šatenėms – persiko ar dramblio kaulo tonų. Šviesios odos
blondinėms tinkamiausia biri smėlio spalvos su švelniu persikų ar rausvu
atspalviu pudra.

2. Tamsios odos šviesiaplaukėms tiktų švelniai rusva ar smėlio spalvos su
rožiniu tonu. Jeigu oda ir plaukai tamsūs tai jums tiks bet kokio rudo tono
pudra. Biri medaus spalvos pudra tiks bet kokio veido odai ir suteiks jai švelnų
matinį atspalvį.

Kaip pudruotis?

Specialiu šepetėliu bakstelėkite į pudrą. Tada švelniai nukratykite pudros
perteklių ir galite pradėti pudruotis. Pirmiausia reikia braukti per kaktą, po
to per nosį, skruostus, smakrą ir galiausiai papudruokite kaklą nuo smakro
krūtinės link.

Nepadauginkite birios pudros, nes išryškės raukšlės arba galite atrodyti
nenatūraliai.

Jeigu norite paryškinti įdegį, tai pasirinkite bronzinę pudrą ir ja kiek ryškiau
negu visą veidą papudruokite skruostus, nosį, kaktą ir smakrą.

Birios pudros spalva turėtų būti ne daugiau nei vienu tonu tamsesnė už natūralią
odos spalvą.

Jeigu jūsų pernelyg plati nosis, tai šį savo trūkumą galite pakoreguoti pudros
pagalba. Ji optiškai atrodys mažesnė, jeigu iš viršaus į apačią kelis kartus ją
perbrauksite vienu tonu už veido spalvą tamsesne biria pudra suvilgytu šepetėliu.
Tik nepamirškite švaria kempinėle sušvelninti potėpių linijas.

Jeigu jūsų platūs skruostai, tai šia, defektui koreguoti rinkitės dviem tonais
už veido spalvą tamsesnę birią pudrą. Papudruokite ja ne tik skruostikaulių
šonus, bet ir odą žemiau jų. Po to odą palyginkite švelnia kosmetine kempinėle.

Būkime gražios!