Kad “nenuplauktų” makiažas

Jei žiemą storas pudros sluoksnis maskavo veido defektus ir saugojo odą nuo
žvarbaus vėjo, vasarą ta pati pudra tik išryškins kiekvieną raukšlelę ar veido
nelygumą.

Kosmetologai teigia, jog per karščius reikia labai nedaug kosmetikos priemonių –
ypač svarbu nenaudoti stipriai maskuojamosios dekoratyvinės kosmetikos, kurią
galima keisti įvairiais drėkinamaisiais kremais su ultravioletinių spindulių
filtrais, o itin blyškiai odai tiks drėkinamieji kremai su nedideliu pigmento
kiekiu. Vandeniui atsparus blakstienų tušas ir akių linija puikiai atrodys ir
mieste, ir paplūdimyje. Prie įdegusio kūno įspūdingai atrodys akys, paryškintos
turkio, akvamarino, koralų atspalviais, o lengvos tekstūros kreminė pudra
paslėps pavargusios odos defektus.

Kelios gudrybės –
Naudojant kreminę pudrą iš stiklinio buteliuko, kiekvieną kartą prieš
gražinantis, jį reiktų suplakti, kad tolygiai pasiskirstytų pigmentas.

Lūpas galima padailinti švelnių atspalvių blizgesiu.

Ypač atidžiai vasarą reiktų dažyti blakstienas – idealu, jei pavyktų atskirti
kiekvieną ir ant jų neliktų tušo pertekliaus.

Vietoje skaistalų galima naudoti bronzinę pudrą – ja galima padengti ir visą
kūną.