Toms, kurios nori atrodyti lieknesnės

 Išmėginkite keletą dietų, kurios yra subalansuotos produktų turtingumu
bei maisto racionu, kuris atjaunins bei palengvins jūsų kūną bei išvalys šlakus.

Jauninanti dieta

Sutarkuokite morkas, įpilkite skysto medaus ir citrinų sulčių, suberkite bet
kurios rūšies susmulkintus vaisius. Tris dienas 3 kartus per dieną valgykite
vien tik salotų. Ketvirtąją dieną suvalgykite bulvių košės, duonos ir obuolių, o
penktąją dieną pradėkite valgyti įprastą maistą.

Kiaušinių ir bulvių dieta

Laikantis kiaušinių ir bulvių dietos per 4 dienas galima numesti 1.5kg svorio.
* Pusryčiaudami išgerkite 1 stiklinę greipfrutų sulčių, suvalgykite virtą
kiaušinį, išgerkite kavos arba arbatos su citrina.
* Pietaudami suvalgykite 1 virtą ar keptą bulvę ir obuolį, išgerkite puodelį
kavos arba arbatos su citrina.
* Vakarieniaudami išgerkite 1 stiklinę pomidorų sulčių, suvalgykite pusę
greipfruto, virtą kiaušinį ir išgerkite arbatos su citrina.