Klausimas:

Laba diena, rašau, nes abejoju, ar šiuo atveju reikia vėl užsiregistruoti pas gydytoją: gydytoja įtaria gastritą (zondas paskirtas gruodžio 18 d., bet susitarėm, kad jei praeis skrandis, neisiu). Darė echoskopiją - visi pilvo organai sveiki. Kraujo tyrimai taip pat normalūs. EKG normali, kraujo spaudimas normalus. Paskyrė gerti Raniberl (vieną vakare) ir Nolpaza (vieną ryte). Ir laikytis dietos. Gėriau tuos vaistus ir prieš tyrimus (tiknesilaikiau dietos). Kartą pastebėjau, kad po šlapinimosi vanduo nusidažė kiek rausva spalva. O dabar pastebėjau, kad taip nutiko ir po tuštinimosi - vanduo taip pat ėmė dažytis šviesiai rausva spalva (be to, išmatos kietokos, didesnės ir lyg sulipdytos). Nors taip buvo tik kartą (jei gerai pastebėjau), bet noriu paklausti, ar tai reakcija į vaistus, kaip šalutinis poveikis, ar reikia grįžti pas gydytoją? Įtariamas gastritas gali būti todėl, kad seniau porą savaičių gėriau Vitabiotics skystą geležį - po kiekvieno šaukštelio skaudėdavo skrandį, ėmė strigti virškinimas, lyg pykinti nuo visko. Skausmas liovėsi vos tik nutraukiau geležies vartojimą. Bet kiti simptomai liko: kartais skausmas ar šiaip kažkos nemalonus jausmas pilvo duobutėje, kur skrandis; suriaugėjimas pavalgius ar lyg sužagsėjimas; kartais alkis ryte - bet tai su dieta mažėja...