Kontraceptinės tablėtės - žala moterų organizmui
Abejojate dėl kontraceptinių tablečių naudojimo? Ne jūs viena!
PlačiauNatūralios aromatinės žvakės
Tik iš natūralių gamtos produktų pagamintos naujosios aromatinės keturių išraiškingų charakterių FRESH DELI žvakės
PlačiauKaip suvaldyti cholesterolio kiekį kraujyje?
Kai cholesterolio kiekis kraujyje būna per aukštas ir jo perteklius nusėda arterijų sienelėse, sumažindamas kraujo pralaidumą,
PlačiauKai žmogus darbą myli labiau už save
Artėja atostogų metas: vieni jo laukia su džiaugsmu, kiti – su baime. Apie pastaruosius yra sakoma: „Gyveno kartą žmogus, kuris tik dirbdavo, o kai nedirbdavo, galvodavo apie darbą...“ Darboholizmas – visuomenėje gerbiama ir, ko gero, pati „priimtiniausia“ iš visų egzistuojančių priklausomybių (alkoholizmo, lošimų, narkomanijos, seksomanijos ir t.t.). Tad pakalbėkime apie geriausią iš blogybių...
PlačiauKiek turi sverti save mylinti moteris?
Dabar labai madinga kalbėti apie meilę sau. Tik štai tos meilės išraiškos ir pasekmės yra tokios skirtingos, kad nejučia kyla klausimas – ar mes kalbam apie tą patį? Vienos nuo tos meilės tunka, kitos lysta, vienos neišlenda iš sporto salių, o kitos iki pietų vartosi lovoje.
PlačiauNamų tvarkymas – kaip paversti lažą malonumu
Kaip atsakas stereotipinei vyro gyvenimo misijai jau seniai sklando toks juokelis – esą tikra moteris turi užauginti dukrą, nukirsti medį ir nugriauti namą. Gali būti, kad pastarasis teiginys ne iš piršto laužtas.
PlačiauKaljanas dar pavojingesnis nei cigaretės
Vis labiau įsivyraujant tendencijai taikyti draudimus rūkyti, kaip ant mielių auga kaljanų populiarumas. Dėl šio fakto labai sunerimo JAV medikai iš medicinos centro „Wake Forest“, skelbia „MedDaily“.
PlačiauKą turėtų žinoti kiekvienas vyras
Statistikos duomenimis, vyrai dažniausiai serga prostatos, sėklidžių, odos ir plaučių vėžiu. Yra keletas dalykų, kurie galėtų padėti vyrams išvengti vėžio.
PlačiauArtritas. Kaip jo išvengti.
Galbūt nuskambės keistai, tačiau artritas yra viena iš seniausiai žmonijai žinomų ligų. Šia liga sirgo dinauzorai, visą savo egzistenciją žemėje serga ir žmogus.
PlačiauNuolatinis sėdėjimas pavojingas gyvybei
Naujausio ilgalaikio tyrimo apie nejudrumo ir mirtingumo sąsajas rezultatai atskleidė, kad žmogaus gyvenimo trukmei įtakos turi laikas, praleistas sėdint, informuoja Kembridžo universiteto mokslo žurnalas „Bluesci“
PlačiauSaulės spindulių – su saiku
Ar reikia vengti pavasario saulės spindulių ir kaip geriausia nuo jų apsisaugoti , konsultuoja profesorė, odos ligų gydytoja Gerimanta BALEVIČIENĖ.
PlačiauNatūralios uogų sultys gydo ligas
Natūralios šviežiai spaustos vaisių, daržovių ir uogų sultys yra labai vitaminingos ir veiksmingos gydant įvairius negalavimus. Šį kartą - apie gydomąsias uogų sulčių savybes.
PlačiauApsinuodijimas maistu: kaip išvengti šio nemalonumo ?
Turbūt kiekvienam iš mūsų teko patirti labai nemalonius apsinuodijimo maistu simptomus, tačiau net ir tada, kai jau esame tai patyrę ar suprantame, kas juos sukėlė? Ar sugebėsime apsaugoti save, jog tai nenutiktų ir kitą kartą ?
PlačiauAlergija. Kaip įveikti alergiją?
Neretai žmonės klysta galvodami, jog, alergija gali būti tik įgimta liga. Be abejo, jos išsivystymui tai turi didžiulę įtaką, tačiau jos simptomai gali pasireikšti bet kuriuo gyvenimo momentu.
PlačiauKamuoja migrena
Dažnai skauda galvą, tačiau nuskausminamieji labai retai padeda. Ar tai gali būti migrenos priepuoliai ir ar gali migrena sirgti paaugliai? J.S Jau keleri ypač prasidėjus rudeniui kartojasi migrenos priepuoliai. Kas juos sukelia ir kaip palengvinti galvos skausmą,
PlačiauEKSKURSIJOS!
Ar jums niekada nekilo tokie klausimai, kaip vyksta kraujo donorystė, kas gali tapti donoru, kuo skiriasi kraujo ir plazmos davimas, kam duotas kraujas gali išgelbėti gyvybę ir kodėl jo nuolat trūksta. Maloniai kviečiame patenkinti savo smalsumą aplankius Kauno kraujo centrą ir susipažinus su jo kilnia veikla. Ekskursijų KDC metu galite užduoti pačius įvairiausius klausimus į kuriuos jums būtinai pasistengsime atsakyti. Tokios
PlačiauKvapiosios žolės vietoje oro gaiviklių
Lengvas ir ilgai neišsisklaidantis žolelių aromatas niekuomet nebūna pernelyg įkyrus, ypač jei primena vaikystę ar pievomis ir duona kvepiančius močiutės namus. Mūsų senoliai baldus ištrindavo smulkintais melisų, verbenų, mairūnų, mėtų ar kitų žolelių lapais. K
PlačiauKodėl mes pavargstame?
Jėgų netekimą esame linkę sieti su vitaminų trūkumu, tačiau rudenį šis pasiteisinimas netinka. Ir tai visiškai pateisinama: neuropatologų tyrimai parodė, kad 4 iš 5 nuovargio atvejų yra siejami visai su kitomis priežastimis nei vitaminų trūkumas
PlačiauKaip ilgiau išlikti jaunam?
Kiekvienas žmogus nori kuo ilgiau išlikti jaunas ir žvalus. Jaunystė yra siejama su grožiu, sveikata ir energija. Metams bėgant, deja, visi šie dalykai po truputį blėsta. Senėjimo procesas negali būti sustabdytas, tačiau jį galima sulėtinti. Tam reikia trupučio laiko ir pastangų.
Plačiau