Patarimai, kaip prie veido priderinti šukuoseną

Jau nuo senų senovės vyrai ir moterys svajojo turėti vešlias, žvilgančias garbanas, stiprius plaukus. Tačiau ką daryti, kad Jūsų puošmena iš tiesų Jus puoštų? Kaip prie veido priderinti Jums tinkantį kirpimą? Keletas patarimų.

1. Jei veidas apvalus, kirpimą geriausia parinkti nuolaidų nuo sprando. Kaktos plaukai paliekami ilgesni ir papurenami, kad galva įgautų kriaušės formą. Ausys pusiau pridengtos, kakta kirpčiukais atidengiama trikampiu. Labai gražiai apvalaus veido moterims atrodo trumpas kirpimas, vadinamuoju "ežiuku".

2. Jei veidas siauras ir ilgas, kirpimas pasirenkamas toks, kad ties pasmakre būtų galima padaryti daug garbanų ar kitų šukuosenos elementų. Aukštai kaktai tinka ilgi vešlūs kirpčiukai iki antakių linijos.

3. Jeigu nosis ilgesnė, nepatariam daryti per vidurį sklastymo ar užakcentuoti pakaušio. Šiuo atveju labiau tinka trumpas sklastymas šone, nuo kurio eitų verpetu plaukų sruogos.

4. Vyresnio amžiaus moterys puikiai atrodys su vadinamuoju "retro" stiliaus kirpimu. Tai ritmiškos, su raitiniais sukomponuotos bangos.

5. Prieš nusikerpant savo ilgai puoselėtas garbanas, nueikite i perukų parduotuvę, ir užsidėkite trumpų plaukų peruką. Jei Jūsų pasikeitimas nešokiruos, pirmyn, galite drąsiai nusirėžti savo garbanas.

6. Eksperimentai su peruku tinka netgi tada, kada, atrodo, neženkliai norite pasikeisti. Taip, negadinant plaukų, galite išsirinkti sau labiausiai tinkančią šukuoseną.

7. Eksperimentuokite, ir būsite gražios.