12 būdų sulieknėti jau šiandien

Lieknėjimas – gana ilgas procesas. Ką daryti, jei nori atrodyti lieknesnė ne po mėnesio, kai jau turėtų matytis tavo dietos efektas, o šiandien? Štai 12 gudrybių, kurios akimirksniu apgaus net ir budriausią žvilgsnį!

1. Siauri smailianosiai aukštakulniai. Su jais kojos atrodo lieknesnės ir seksualesnės. Smailus batelių priekis ir plonutis kulniukas visą tavo siluetą susiaurina ir pailgina. Beje, bateliai kvadratine nosimi ir masyviu kulniuku sukelia atvirkščią efektą, taigi tokių venk.

2. Batų spalva derinama prie kojų spalvos. Taip sukursi iliuziją, kad tavo kojos lieknesnės ir ilgesnės nei yra iš tirkųjų. Net ir vasarą, kai pėdkelnių nedėvi, šios taisyklės nepamiršk: juk yra tiek nuostabių kūno spalvos batelių!

3. V formos iškirptė. Atvira V formos iškirptė, atidengianti tavo kaklą ir dalį krūtinės, meistriškai atitraukia žvilgsnį nuo kitų vietų, kurias tu gali pavadinti probleminėmis. Kuo daugiau odos atsivers tarp smakro ir krūtinės, tuo elegantiškiau atrodys tavo siluetas. Platesnė V formos iškirptė vizualiai dera su stambesniais klubais ir šlaunimis.

4. Dėmesio – apatiniai! Jie turi tikti idealiai. Atidžiai apžiūrėk, ar kelnaitės, liemenėlė neįsirėžia į kūną, neišryškina riebalų „rinkelių“.

5. Tavo slaptieji apatiniai. Nevenk figūrą formuojančių pėdkelnių, kelnaičių, korsetų, glaustinukių. Jie efektyviai aptempia ir paslepia tai, ko turi per daug.

6. Kostiumėlis – puiku. Rinkis tokius rūbus, kurių viršutinė ir apatinė dalis būtų tokios pačios spalvos. Tai suteikia tavo siluetui vientisumo, atrodai aukštesnė ir lieknesnė. Kuo ryškesnis kontrastas tarp viršutinės ir apatinės tavo rūbų dalies spalvų – tuo labiau žvilgsnis krypsta į tavo kūno centrą, kur paprastai ir yra susikaupę riebalai.

7. Įdegis parankus. Jei neketini gadinti sveikatos soliariume ar tiesioginiuose saulės spinduliuose – pasikliauk dirbtiniu įdegiu. Nepersistenk, rinkis švelnesnį įdegio atspalvį suteikiantį losjoną, kad atrodytų kuo natūraliau. Įdegęs kūnas atrodo lieknesnis.

8. Papuošalų strategija. Ilgi vėriniai, karoliai, grandinėlės vizualiai ištempia net ir trumpiausią kaklą, be to, gudriai nukreipia dėmesį nuo pilvo ir klubų. Vidutinio ilgio vėriniai labiau akcentuoja veidą. Blizgančios, spalvingos apyrankės, masyvūs žiedai padeda išryškinti riešus, plaštakas, pirštus ir nepastebėti apvalokos pečių linijos ir viršutinės rankų dalies.

9. Plaukus aukštyn! Aukštai sukelti ir veido neapgaubiantys plaukai (kuodas, uodegėlė ar kriauklė) išryškina žandikaulių liniją ir truputį lieknina patį veidą. O kad jis nebūtų pernelyg nuobodus – žaisk kirpčiukais.

10. Džinsų paprastumas. Paprasti, lygūs džinsai be papildomų detalių – vienas parankiausių rūbų norint atrodyti liekniau. Jokio dekoro ties kišenėmis! Apskritai venk detalių, kurios traukia žvilgsnį ir suteikia sunkumo. Papildomas bonusas – tampraus audinio, figūrą formuojantys džinsai.

11. Švarko stebuklai. Tiesios, griežtos prigludusio švarko linijos – vienas efektyviausių būdų sulieknėti akimirksniu. O atsegtą švarką, derinamą su V iškirptės palaidine, apskritai galima laikyti patikimiausiu lieknėjimo receptu.

12. Medžiagos irgi svarbu. Išmok pasirinkti tinkamiausias. „Plokščios“ medžiagos nesuteikia apimties, taigi drąsiai rinkis medvilnę, džinsą, šilką, vilną. Kai kurios netgi padeda formuoti figūrą – kašmyras, trikotažas, audiniai su spandeksu. Ir itin atsargiai elkis su aksomu, velvetu, oda, moheriu, angora, brokatu, tafta, buklė audiniais, satinu, flanele ir panašiais nelygiais, šviesą atspindinčiais audiniais.