4 būdai turėti žvilgančius plaukus

Sveiki ir žvilgantys plaukai madingi visada, nepriklausomai nuo stiliaus kaprizų ar mados sezono. Tačiau net jei plaukai išties sveikutėliai, norint padaryti, kad jie žvilgėtų it reklamoje, reikia... arba stebuklo, arba rankų miklumo. Nors kartais pravers ir išmanymas, kokias jų priežiūros priemones pasirinkti.

1. Kaukė.
Tai – vienas patikimiausių būdų suteikti savo plaukams elastingumo ir natūralaus blizgesio. O vienas labiausiai tinkančių produktų tokiai kaukei – avokadas. Sutrink prinokusį avokadą, košele ištepk galvos odą, palaikyk apie 30 minučių ir nuplauk šampūnu bei kondicionieriumi.

2. Šukuok. Nepamiršk kasdien po kelis kartus kruopščiai išsišukuoti plaukų šepečiu natūraliais danteliais. Ne tik šukuoti, bet ir pamasažuoti galvos odą. Tai garantuos geresnę kraujotaką, stimuliuos plaukų augimą bei suteiks jiems purumo.

3. Dažniau naudokis balzamu.
Per daug balzamo apsunkina plaukus. Tačiau ši priemonė puikiai tiks, kai reikės tik vos vos pakoreguoti šukuoseną. Užuot tepusi pirštus plaukų želė, suvilgyk juos keliais lašais žvilgesio suteikiančio plaukų balzamo, perbrauk per plaukus ir formuok šukuoseną, jei reikia, kai kur sutvirtink laku.

4. Skaityk etiketes. Ieškok plaukų priežiūros priemonių, kuriose yra silikono atmainos dimetikono. Ši medžiaga suteikia plaukams žvilgesio ir spindėjimo.