Taip, vasara, ji jau visai arti... Tai metas kai vis mažiau laiko norisi praleisti patalpoje, o vis daugiau gamtoje, pasibūti saulutėje. Todėl reikėtų nepamiršti pasirūpinti savo plaukais, kad jie atrodytų gražūs ir sveiki. Štai keli puikūs patarimai:

1. Jei norite turėti natūraliai atrodančias šviesias sruogeles, tiesiog įšukuokite nedidelį kiekį citrinos sulčių į plaukus – tai reikėtų padaryti prieš praleidžiant kelias valandas saulėje. Saulė nušviesins citrinos sulčių paveiktas plaukų sruogas ir turėsite žaismingai atrodančius plaukus be ėjimo į grožio saloną.

2. Vasarą bent kartą per savaitę būtinai giliai drėkinkite plaukus kondicionieriaus pagalba. Tai labai svarbu, nes plaukai gali tapti sausi, nušiurę ir trapūs dažai veikiami sušlapimo ir džiovinimo procesų, kurių jie tikrai patirs ne vieną dėl prakaitavimo ar dažno ėjimo maudytis į ežerą ar kitą vandens telkinį.

3. Jeigu esate linkusi didžiąją dalį vasaros praleisti prie jūros ar baseinuose, patariame pasipurkšti nenuplaunamo kondicionieriaus, kuris padėtų išvengti jūros druskos bei chloro daromos žalos plaukams.

4. Vasara yra puikus metas netvarkingo kuoduko šukuosenai. Tačiau nepamirškite prieš ją darantis į rankšluosčiu nusausintus plaukus papurkšti spindinčio serumo, kad jis sustiprintų natūralią plaukų tekstūrą. O netvarkingo kuoduko šukuosena tikrai yra labai patogi ir suteiks Jums atsipalaidavimo pojūtį.

5. Lygi surišta plaukų uodega paryškina Jūsų veido bruožus, bet tuo pačiu gali erzinti keli iš jos „pabėgę“ plaukai. Taip pat šukuosena ant šono gali padaryti stebuklus, jeigu yra padaryta gerai. Kaip bebūtų, abiem atvejais norint išvengti besigarbanojančių sruogų, patariame naudoti nenuplaunamą kondicionierių ar specialų garbanotiems plaukams skirtą toniką.

6. Jeigu atsibodo surišta uodega, išbandykite prancūzišką pynutę. Atrodysite prašmatniai ir tai apsaugos Jūsų plaukus nuo šlapios išvaizdos.

Topbeauty.lt