9 požymiai, kad tau reikia naujos šukuosenos

Nauja šukuosena akimirksniu gali pakeisti tavo stilių, atnaujinti įvaizdį, pataisyti veido bruožus ir net kai kuriuos figūros trūkumus. Tačiau kartais pasiryžti šį bei tą pakeisti ant savo galvos būna ypač sunku. Tingulys, snaudulys ir net desperatišką nuotaiką genantis nuobodulys suima taip, kad, rodos, nepavyks nueiti net iki artimiausios kirpyklos, ką jau bekalbėti apie kitame miesto gale dirbančią tavo gerąją šukuosenų meistrę.

Jei vis dar svarstai, ar tau tikrai reikia naujos šukuosenos, pravers šių 9 objektyvių požymių sąrašas. Jei bent vienas teiginys tau tinka – tučtuojau rink savo kirpėjos telefono numerį!

1. Arklio uodegos manija

Jei susivokei, kad bemaž kasdien ėmei rišti savo plaukus į arklio uodegą, net eidama pašėlti į vakarėlį – vadinasi, tikrai laikas rinktis naują, madingesnę ir patogesnę šukuoseną. Tau praverstų net ir tiesiog šiek tiek trumpiau pakirpti plaukai – kad rečiau gundytumeisi juos surišti ir jaustumeisi patogiau.

2. Plokštuma ant galvos

Niekaip nepavyksta suguldyti plaukų bent kiek įvairiau, jie tiesiog prisiploja prie pakaušio, tarsi būtų išgeibę? Tokie plaukai nepridės nei s
eksualumo, nei stilingumo taškų, teks juos gaivinti. Lengviausias būdas išjudinti „negyvas“ sruogas – nukirpti kirpčiukus arba pakeisti sklastymo vietą.

3. Mįslinga spalva

Jei dar prieš keletą mėnesių buvai tamsiaplaukė brunetė, o dabar plaukai akivaizdžiai virto kaštoniniais – metas atnaujinti spalvą. Dauguma plaukų dažų ilgainiui šiek tiek nusiplauna, spalva praranda ryškumą ar pakinta jų atspalvis. Geriausias būdas išvengti nemalonaus „jokios“ spalvos periodo – reguliariai dažyti plaukus kas 6-8 savaites. Net jei spalva prie šaknų dar atrodo dailiai.

4. Svorio metamorfozės

Priaugai keletą kilogramų? O gal laikeisi dietos ir sulysai? Abiem atvejais paskubėk į grožio saloną – pakitusi figūra bei veido forma pareikalaus ir naujos, tinkamesnės šukuosenos.

5. Nesutramdomos bangos

Iškarpyti plaukai gali ataugti netolygiai. Taigi jei salone tave nukirpo, savaitę-kitą atrodei idealiai, bet paskui plaukai ėmė kristi visai ne taip, kaip reikia, tau tikrai būtina atnaujinti kirpimą ir pataisyti nuaugusius nelygumus.

6. Ataugančios šaknys

Net jei tavo plaukai nudažyti labai artima natūraliai plaukų spalva ir ataugančios šaknys nesukuria didelio kontrasto, vis dėlto tavo įvaizdžio toks spalvos nelygumas nepagerins. Taigi jei jau matai, kad plika akimi įmanoma skirti ataugančias šaknis nuo dažytų plaukų – nedelsk ir lėk atnaujinti spalvą.

7. Vargina šukuosena

Jei pajutai, kad tave ėmė nervinti tavo pačios šukuosena, kirpėjas ras tinkamiausių „vaistų“. Pasak patyrusių stilistų, šukuoseną pakeisti rekomenduojama kartą per metus. Visų pirma šukuosena turi žavėti tave pačią. Jei taip nėra ir žvelgdama į veidrodį imi suvokti, jog nedegi noru ją puoselėti ir džiaugtis – lėk pasidaryti naujos!

8. Vargai prie veidrodžio

Kasdien vis daugiau laiko sugaišti prie veidrodžio kad susišukuotum? Vadinasi, šukuosena palengva nyksta, reikia užsirašyti į grožio saloną pasidaryti naujos.

9. Nėra nuotaikos

Nauja šukuosena ją tikrai pakels. Įrodyta ne moksliškai, o praktiškai. Net ir menkiausias pasikeitimas tavo šukuosenoje gali suteikti daugiau pasitikėjimo savimi, optimizmo ir gyvenimo džiaugsmo!