Apie veidrodžius pagal Feng shui

Veidrodžiai gali būti naudojami daugybei interjero ir eksterjero problemų spręsti. Jie yra efektyvi energijos transformavimo priemonė. Veidrodžiai patalpose gali būti dideli ir maži, tačiau galioja taisyklė, kad kuo didesnis veidrodis - tuo geriau. Jame turėtumėte gerai matyti save bent iki krūtinės. Veidrodžiai turi būti tik geros kokybės: sveiki, neįskilę bei nesumontuoti iš kelių dalių.

Naudingi patarimai:

Venkite veidrodžių be rėmų ir aštriomis briaunomis, nes jie skleidžia neigiamą energiją.
Atsargiai elkitės su antikvariniais veidrodžiais, nes jie turi energinį „atspaudą“ to, ką yra regėję. Pavyzdžiui, gal jūs įsigijoteliga sirgusio žmogaus veidrodį, kuris gali jums skleisti neigiamą energiją.
Veidrodžiai turi būti švarūs, neįskilę ir be vadinamųjų senatvės dėmių. Tokius geriau išnešti arba užkasti į žemę. Blogai namuose laikyti ir įskilusius veidrodžius.
Prieškambaryje geriausia kabinti didelį veidrodį, kuriame matytumėte visą savo atvaizdą. Ypač svarbu, kad veidrodžio atspindyje jums nebūtų „nukirsta“ galva. Feng shui mokslas tvirtina, kad, bežiūrint į savo begalvį atvaizdą veidrodyje, ims skaudėti kaklą ir galvą. Pasistenkite pakabinti veidrodį taip, kad virš galvos būtų laisva erdvė, tai itin gerai veiks jūsų gyvybinę energetiką. Jei turite vaikų, veidrodžius reikia kabinti taip, kad vaikai arba gerai matytų save, arba visai nematytų.
Nepatartina namuose laikyti per daug veidrodžių, ypač dviejų vienas priešais kitą – energijos gali pradėti blaškytis ir jūs galite blogai jaustis. Negerai pakabinti veidrodį priešais langą ar duris, jame neturėtų atsispindėti jūsų lova. Veidrodis, kuris stovi kojūgalyje, išderina bioenergiją. Jeigu neįmanoma jo perkabinti, tai nakčiai uždenkite. ◦ ◦ ◦ , kad veidrodis miegamajame pritraukia nesantaiką šeimoje.
Veidrodžio negalima kabinti kampu į sienos plokštumą - tai gali sukelti nepageidaujamą efektą. Dėl didelio energetinio galingumo veidrodžio negalima laikyti bet kur ir bet kaip.
Vanduo neutralizuoja neigiamą energiją, taigi kuo dažniau valykite visus namuose esančius veidrodžius drėgna šluoste. Itin kruopščiai juos nuplaukite išėjus nemaloniam svečiui, nes veidrodžiai sugeria ne tik šeimininko, bet ir kitų į juos žvelgusių žmonių energiją.
Nepatartina kabinti veidrodį ten, kur krenta tiesioginiai saulės spinduliai, nes mažėja perkaitusio veidrodžio skaidrumas.
Feng shui mokslas teigia, kad veidrodžiai gali nešti laimę, tačiau reiktų vykdyti šias taisykles: kabinti juos taip, kad atspindėtų gražius peizažus ar daiktus, nes jų atspindžiai sustiprina gerąją energiją. Rekomenduojama kabinti veidrodžius kampuose, nišose ir neturinčiuose langų kambariuose. Dar kartą įsidėmėkite, kad negalima kabinti vieno veidrodžio priešais kitą bei nekabinti veidrodžio priešais duris ar langą. Niekada nekabinkite veidrodžio taip, kad atsispindėtų tualetas, kriauklė ar vonia.