Atostogos su vaiku

Tėvai, be abejonės, turi pailsėti nuo kasdienybės ir atsipalaiduoti, daugiau laiko skirti vienas kitam, bet kai šeimoje yra kūdikis arba mažas vaikas, kyla klausimas, ar jie apskritai gali kur nors išvykti su mažu vaiku. Vaikui, žinoma, „atostogų“ dar nereikia, bet jeigu galite jį vežtis, tai turėtumėte pasiimti su savimi. Būtent per atostogas mažylis ypač mėgaujasi galimybe pabūti kartu su jumis, o ir jūs tikrai nenoriai skirtumėtės su savo vaiku.

Kad atostogos pavyktų ir visiems dalyviams būtų malonus išgyvenimas, vis dėlto labiau turite atsižvelgti į vaiko poreikius, nei savo norus. Pradėti reikia nuo kelionės tikslo, kur turėtų vyrauti švelnus klimatas, ir nuo prieglobsčio, kur mielai būtų laukiami vaikai. Toliau turite pasvarstyti, kokia transporto priemonė yra patogiausia jums ir jūsų vaikui nuvykti į poilsio vietą. Ir, žinoma, kad atostogos būtų sėkmingos, yra labai svarbus poilsio organizavimas.

Jeigu jums būtinai reikia pailsėti ir norite nors trumpam išsivaduoti nuo visų pareigų, jeigu jaučiate, kad jums ir jūsų partneriui būtina ramiai pabūti dviese, tada turėtumėte verčiau važiuoti atostogauti vieni, o savo vaiką palikti seneliams, giminėms ar draugams, kuriuos jis pažįsta ir kurie gerai jį prižiūrės.

Atostogos su kūdikiu dažniausiai sudaro mažiau problemų nei atostogos su mažu vaiku. Kūdikis kelia mažiau pretenzijų, jam lengviau prisitaikyti prie naujos vietos, jeigu išlaikomas įprastas jo dienos ritmas ir nepakinta maistas. Kelionė su kūdikiu mažiau varginanti, nes visą kelią jis daugiau miega. Ilgų kelionių į tolimas poilsio vietas su mažu vaiku geriau neplanuoti, ypač ilgas važiavimas automobiliu nesuteiks malonumo nei jam , nei jums.