Celiulito ir strijų priešas Nr.1

Celiulitas ir strijos yra du labai aršūs moterų priešai. Ar žinote, kad priešo priešas gali būti geriausias Jūsų draugas ir sąjungininkas? Taip. Ar žinote kas yra celiulito ir strijų priešas Nr.1?

Kovai su celiulitu ir strijomis galime pasitelkti kremus, losijonus, masažus ir netgi bobučių užkalbėjimus. Ką daryti jei išvardintos priemonės nepadeda? Kol dar visos jūsų viltys nepalaidotos, pasidomėkite lazerio terapija.

Nuo 1970-ųjų metų lazeris buvo pradėtas naudoti medicinos tikslais. Sėkmingos operacijos ir šalutinio poveikio nebuvimas įtakojo lazerio panaudos plėtrą ne tik medicinoje, bet ir grožio imperijoje. Šiuo metu lazeriu atliekamos plaukų šalinimo, dantų balinimo, išsiplėtusių venų ir ryškiai matomų kraujagyslių šalinimo, celiulito ir strijų naikinimo bei kitos kosmetinės grožio procedūros.

Celiulitas kamuoja ne tik apkūnias moteris. Neturinčių viršsvorio problemų ir sportuojančių moterų jis tap pat neaplenkia. Celiulitas dažniausiai pažeidžia šlaunų ir pilvo odą. Ji tampa panaši į apelsino žievelę ir atrodo neestetiškai. Kovojant prieš jį - lazerio terapija yra beveik efektyviausia priemonė. Ilgalaikiai rezultatai, kuriuos plika akimi galima pastebėti jau po ketvirtos procedūros, tikrai džiugina. Iš pirmo žvilgsnio šis malonumas nėra pigus, tačiau, susumavus išlaidas visoms kitoms jau išbandytoms priemonėms ir palyginus jas su lazerio terapijos dešimties seansų kaina, gauname beveik tokią pačią, o kartais ir gerokai didesnę sumą. Po minėtų dešimties seansų jūsų oda tampa lygi, stangri, kraujotaka suaktyvinta.

Po gimdymo, dažnai kintant svoriui, kilnojant sunkius daiktus ar nereguliariai sportuojant gali atsirasti paviršutinių raumens įtrūkimų, kurie išvagoja jūsų lygią pilvo, šlaunų ar blauzdų odą baltomis ir ryškiai matomomis linijomis. Kol kas mūsų medicina yra bejėgė visiškai pašalinti strijas, tačiau sumažinti jas ir paversti beveik nepastebimomis gali. Tam skirti tepalai, losijonai ir kremai kainuoja nepigiai, o ir jų poveikis nėra ilgalaikis. Greičiausiai pastebimas ir ilgalaikis rezultatas gali būti pasiektas tik lazerio pagalba. Per 10 dienų nuo procedūros atlikimo jūsų oda atgyja naujam gyvenimui.

Taigi, gavus bazines žinias, belieka apsispręsti kurį celiulito ir strijų priešą paversime savo draugu - priemones valgančias jūsų pinigus ir laiką po truputį ar lazerio terapiją. Jei pasirinkote lazerio terapiją, nepamirškite savo gydytojui pranešti apie save kuo daugiau, kad jis ar ji galėtų nuspręsti ar minėta terapija jums tinkama. Būtina žinoti, kad lazerio terapija neatliekama ant įdegusios odos. Taip pat būtina pranešti gydytojui jei jūsų hormonų pusiausvyra sutrikusi arba jei esate nėščia, nes poveikis vaisiui kol kas yra nenustatytas.