Dekoltė ir kaklo odos priežiūra

Dekoltė ir kaklo odos priežiūra


Kai yra kalbama apie odos priežiūra, dažniausiai abstrakčiai minima visa kūno oda, šiek tiek labiau akcentuojama veido oda. Tačiau yra dvi kūno dalys, kurių reikėtų nepamiršti ir joms skirti didesnį dėmesį. Šios dalys – taip vadinama, dekoltė ir kaklas.


Mes visuomet stengiamės rūpintis savo veidu, tačiau kaklas dažniausiai lieka pamirštas, o ką jau kalbėti apie dekoltė. Visgi kaklu reikia ypač pasirūpinti. Beje, juk kaklas atskleidžia ir tikrąjį mūsų amžių. Turbūt ne kartą teko pastebėti, kad nors moters veidas atrodo nepriekaištingai, bet užmetus akį į kaklo sritį, galima pamatyti nemažai raukšlių ir nelygumų. Visa tai gali labai gadinti bendrą išvaizdą. Todėl skubame su Jumis pasidalinti keliais patarimais, kurie padės tinkamai pasirūpinti kaklu ir dekoltė.

  • Kaklą reikia plauti kruopščiai kiekvieną dieną. Plovimo metu patariama naudoti ne paprastą muilą, o specialias, grožiui skirtas, kosmetines priemones.
  • Norint sušvelninti kaklo ir dekoltė srities odą, ją patariama prausti su filtruotu vandeniu. Vandenį galite sumaišyti su keliais citrinos sulčių lašais. Pamatysite, po kurio laiko oda taps itin švelni.
  • Jei Jūsų kaklo oda yra sausa ir šerpetojanti, tuomet turite ją tinkamai drėkinti kosmetiniais kremais.  Kitas, natūralesnis būdas, padėsiantis sudrėkinti odą – ištepti kaklą ir dekoltė pienu. Pienas tinkamai sudrėkins ir pamaitins odą.
  • Besiprausdamos po dušu, keiskite vandens sroves į šiltą, šaltą ir pan. Kontrastinis dušas pagerins kraujo cirkuliaciją.
  • Po to, kai reikiamai išvalote kaklo ir dekoltė sritis, nepamirškite jas patepti drėkinamaisiais kremais. Kaip žinia, daugelis kremų šiandien yra praturtinti įvairiausiais augaliniais ekstraktais, tonizuojančiomis medžiagomis. Kremas neleidžia odai išsausėti, ją tinkamai pamaitina bei apsaugo. Jeigu neturite specialaus kremo, skirto kaklui ir dekoltė, tokiu atveju, kuo puikiausiai tiks kremai, kurie yra sukurti sausai ir jautriai veido odai.
  • Kadangi dekoltė ir kaklo oda yra labai jautri, todėl ir kremą reikėtų tepti švelniai, masažuojančiais judesiais. Kremą rekomenduojama tepti iš apačios į viršų, iki pat smakro.

Taigi, bet kuri suknelė ar palaidinė su gilesne iškirpte atrodys puikiai ant Jūsų, jei nepamiršite tinkamai pasirūpinti savo kaklu ir dekoltė.Todėl nepagailėkite šiek tiek laiko ir šių kūno dalių priežiūrai.


Grozioklubas.lt, nuotrauka iš Ira Bachinskaya | Dreamstime.com