Depiliacija lazeriu

Lazerio panaudojimas kosmetologijoje buvo vienas didžiausių atradimų. Pagrindinis lazerio veikimo principas yra selektyvus plaukelio ir jo šaknies sunaikinimas.

Atlikimo procedūra:

Šią procedūrą galima atlikti tik specializuotuose salonuose. Rankiniu davikliu intensyvus, koncentruotas šviesos spindulys yra kreipiamas į depiliuojamą vietą. Lazerio spindulį geriausiai sugeria tamsus plauko pigmentas melaninas ir oda nėra pažeidžiama. Supančios plauką ląstelių struktūros yra suardomos, ir plaukas nebegali augti.

Daugelis klausia: ar skauda? Negalima pasakyti, kad visiškai neskauda. Kiekvienas skausmą jaučia individualiai. Norint išvengt nemalonių pojūčių prieš procedūrą yra naudojami specialūs nuskausminamieji kremai.

Reikalavimai prieš lazerio procedūrą: 4 savaites nenaudoti depiliacijos metodų, kurie išpeša plauką, nes tai sumažina lazerio poveikį. Po procedūros porą savaičių negalima degintis saulėje, kelias dienas reikia vengti karštos vonios, saunos.

Anksčiau šiuo metodu nebuvo šalinami žili ir šviesūs plaukai, tačiau pastaruoju metu jau taikomos priemonės, suteikiančios plaukui pigmentą.


 

Autorė: Ieva Kleinauskienė