Depiliaciniai kremai - paprasta ir patogu

Pirmieji įrankiai, skirti plaukelių pešiojimui, buvo pagaminti dar 3000 m.pr.Kr. Senovės Indijoje plaukelius nuo kūno šalino variniais skustuvais. Egipte depiliacija vašku buvo privaloma visoms aukštuomenės moterims ir haremų gražuolėms.

Kosmetikos salonuose įvairias kūno vietas galima nusidepiliuoti daugybe būdų. Tačiau taupančioms pinigus ir laiką, neestetiškus plaukelius nuo kūno pašalinti galima namuose, pasirinkus sau priimtiną depiliacijos metodą.

Naudotis kremais paprasta ir patogu - priemonė užtepama ant odos, šiek tiek palaikoma ir mentele pašalinami plaukeliai, kurie atauga tik po keturių šešių dienų. Tai visiškai neskausminga depiliacijos priemonė!

Depiliacija pleistrais - efektyvus ir preciziškas depiliavimo būdas, kai pašalinami net patys mažiausi plaukeliai, o oda ilgam lieka lygi ir aksominė. Jie ypač tinka kojoms ar rankoms depiliuoti namuose. Veidui depiliuoti skirti maži pleistriukai. Vašku padengtą juostelę reikia sušildyti tarp delnų, užklijuoti ant odos ir, palaikius kelias sekundes, staigiu judesiu nuplėšti prieš plaukų augimo kryptį.

Vėliau vaško likučiai nuo odos pašalinami specialiu balzamu prisotinta servetėle, kuri yra depiliacinio pleistro pakuotėje.

Nesumenkinkite priemonių, naudojamų po depiliacijos, svarbos - itin veiksmingi specialūs kremai po depiliacijos, sudėtyje turintys alavijo (Aloe Vera), alantoinų, kurie drėkina, minkština ir mažina odos paraudimą.

Geri patarimai:

depiliuojant kūną, kremą reikia tepti tik ant švarios odos ir laikyti tiksliai tiek, kiek nurodyta jo naudojimo instrukcijoje,

nepamirškite priemonių, naudojamų po depiliacijos - naudokite specialius, tam skirtus kremus,

keletą valandų nešlapinkite depiliuotos srities,

po depiliacijos nesimaudykite karštoje vonioje, o rinkitės vėsų dušą,

po depiliacijos oda tampa jautri, todėl nereikėtų degintis saulėje, soliariume, maudytis ežere ar baseine.

Plaukelius šalinti galima:

skutant peiliuku,

naudojant įvairias depiliacines putas bei kremus,

vašku ir elektriniais epiliatoriais,

elektros srove, lazeriu ir t.t.

Depiliacinių kremų yra įvairių ir juos reikia pasirinkti pagal poreikius:

specialūs kremai jautrioms kūno vietoms,

kremai, lėtinantys plaukelių augimą,

greitai veikiantys depiliaciniai kremai.