Egzotiniais vaisiais kvepiantys namai

Atėjus pavasariui, savo namus galite pagyvinti grožybėmis iš citrusinių vaisių žievelių. Namus papuoškite rožėmis ar rožių medeliais - taip padabinti namai prisipildys šviežio egzotinių vaisių kvapo, o gamindami puošybos elementus, pamiršite rūpesčius ir nusiraminsite.

Norint papuošti namus daiktais iš citrusinių vaisių žievelių, pirmiausiai reikia mėgti apelsinus, greipfrutus, citrinas. Galima ir obuolius, tik su jų žievelėmis reikia elgtis labai atsargiai, nes jos greičiausiai sutrūksta.

Taigi, nupjaukite apelsino galiuką ir po to lupkite žievelę spirale aplink visą apelsiną.

Nuluptą žievelę susukite kuria norite puse - nuo to priklauso, kokios spalvos bus jūsų dekoracija - ar vidus bus oranžinis, ar baltas.

Ant susuktos žievelės uždėkite gumytę, kad ši neišsisuktų, jei po ranka neturite gumytės, galite surišti siūlu ar kitaip kaip sutvirtinti žieveles. Palikite žieveles išdžiūti. Kuo storiau nulupsite žievelę, tuo ilgiau ji džius.

Kai žievelės išdžiūsta, pasitelkite fantaziją ir išmonę - pamatysite, kokių grožybių pridarysite.

Paveikslas
Reikia drobės gabalėlio - jo dydis priklauso nuo norimo paveikslo dydžio (pvz. gali būti 40 x 50 cm).
Nudažykite drobę oranžinės spalvos sieniniais dažais ir padekoruokite auksiniu dekoru. Tada su floristiniais karštais klijais priklijuokite iš apelsino žievelių susuktas rožes. Toks paveikslėlis puikiai papuoš vaikų kambarį, jis tiks ir virtuvėje ar pagyvins svetainę.

Medeliai –
Iš samanų padarykite rutulį. Jei neturite samanų, nusipirkite dirbtinių arba apvalią oazę ir vėl karštais klijais priklijuokite rožytės.
Kotą padarykite iš paprasčiausios šakos, stagarų ar parduotuvėje pirktų kelių plonų bambukų. Kai suformuosite kotą, jį pritvirtinkite keramikiniame vazonėlyje (galima tiesiog pridėjus akmenų, stambaus žvyro ir pan.). Kad nesimatytų tvirtinimo vazonėlyje, papuoškite jo viršų samanomis.