EKSKURSIJOS!

Ar jums niekada nekilo tokie klausimai, kaip vyksta kraujo donorystė, kas gali tapti donoru, kuo skiriasi kraujo ir plazmos davimas, kam duotas kraujas gali išgelbėti gyvybę ir kodėl jo nuolat trūksta. Maloniai kviečiame patenkinti savo smalsumą aplankius Kauno kraujo centrą ir susipažinus su jo kilnia veikla.

Ekskursijų KDC metu galite užduoti pačius įvairiausius klausimus į kuriuos jums būtinai pasistengsime atsakyti. Tokios ekskursijos yra organizuojamos ir kraujo centre Klaipėdoje. Tiesiog pasirinkite, kur Jums patogiau atvykti.

Kraujo centre jums tikrai bus įdomu. Čia žmonės dovanoja savo šilumą ir gerumą tiems, kurie tikisi pasveikti. Duotas kraujas keliauja į ligonines ir gelbsti gyvybes. Juk tai nuostabu!
Be to, mūsų kraujo centras yra istoriškai unikalus ir patenka į pirmąjį pasaulio šalių, kuriose užgimė kraujo tarnybos, dešimtuką. Iš šito centro, praktiškai, išsivystė visa kraujo tarnyba Lietuvoje. Jis siekia tapti viena moderniausių kraujo donorystės įstaigų Europos Sąjungoje, naujų technologijų panaudojimu lyderiauja Lietuvoje. Nuolat diegiamos naujausios kraujo paėmimo ir perdirbimo sistemos, kraujo laboratorinio ištyrimo bei kraujo komponentų gamybos metodikos, yra pertvarkytas ir atnaujinamas visas informacinis, techninis ir technologinis potencialas. Ateikite ir tuo įsitikinkite patys!

Ekskursijų grupes į Kauno kraujo centrą prašome iš anksto registruotis telefonu: 8 612 48790 - vyresnioji slaugytoja Rita.

Ekskursijų grupes į Kraujo centrą Klaipėdoje kviečiame registruotis telefonu: 8-612-60339 – Rimantė.

Laukiame Jūsų!

www.kraujocentras.lt