Ekspertai taria NE priaugintiems plaukams

Ekspertai taria NE priaugintiems plaukams


Gražūs ilgi plaukai turbūt yra daugumos moterų svajonė. Šiandien ši svajonė gali būti lengvai išpildoma plaukų priauginimo pagalba. Ekspertai nustatė, kad ši procedūra pastaraisiais metais tapo itin populiari. Plaukų priauginimo paklausa išaugo net 40 procentų.


Priaugintais plaukais puikuojasi ir ne viena garsi pasaulio moteris. Naomi Campbell, Cheryl Cole gerbėjos turėtų žinoti, kad šių gražuolių plaukai taip pat nėra natūralūs. Tačiau visgi kokios gali būti dirbtinai priaugintų plaukų tolimesnės pasekmės? Pasirodo, jos gali būti labiau neigiamos. Pirmiausia yra ganėtinai stipriai pažeidžiamas pats plaukas, todėl tikėtis po to savų natūralių gražiai augančių plaukų nevertėtų. Pritvirtinti dirbtiniai plaukai sudaro nemažą folikulų, esančių galvos odoje, tempimą. Visa tai gali sąlygoti savų plaukų išslinkimą. Beje, galima remtis realiais pavyzdžiais. Tokios pasaulio žvaigždės kaip Liz Hurley, Nicole Richie ir Britney Spears buvo pastebėtos, švelniai tariant, ne su pačiomis gražiausiomis šukuosenomis. Po netikrais plaukais matyti vietos, kuriose tiesiog visai neliko plaukų.

Aktorė Jennifer Aniston irgi pasidalino savo patirtimi, susijusia su plaukų priauginimu. Gražuolė niekada nerekomenduotų plaukų priauginimo net ir toms, kurioms taip niekada ir nepasisekė užsiauginti ilgų plaukų. Aktorė teigė, kad tikrai negalėjo net pagalvoti, jog 400 mažyčių dalykėlių, kurie padeda pritvirtinti dirbtinius plaukus prie natūralių, gali labai stipriai pakenkti plaukams. Be to, Jennifer Aniston teigė, jog nežinojo, kad plaukai gali vėliau apskritai išslinkti.

Kuo ilgiau yra nešiojami priauginti plaukai, tuo yra didesnė tikimybė ilgainiui susidurti su neigiamomis pasėkmėmis. Tokios pasekmės taip pat gali laukti ir tų dailiosios lyties atstovių, kurios ilgą laiką būna tiesiog prisisegusios nenatūralias sruogas.

Plaukai gali būti priauginami tiek šaltuoju, tik karštuoju būdu. Pastarasis yra labiau žalojantis plaukus. Kapsulės tiesiog prilydomos prie šaknų. Štai pati Victoria Beckham pasirinko pirmąjį variantą – šaltąjį plaukų priauginimo būdą, kai maži mikro žiedeliai yra tiesiog prispaudžiami prie natūralių plaukų.

Verslininkė Natalie Rowe, kuri turi verslą, susijusį su perukais, dirbtinėmis sruogomis, teigia, kad dabar yra labai daug moterų, norinčių turėti ilgus plaukus, tačiau keli mėnesiai, per kuriuos galima džiaugtis ilgais, gražiais plaukais, vėliau gali atnešti labai daug vargo. Ir visai nesvarbu, kokiu būdu dirbtiniai plaukai yra pritvirtinami prie galvos. Verslininkė priduria, jog perukus dažniausiai moterims tenka pirkti po to, kai pasireiškia priaugintų plaukų padarytos neigiamos pasekmės. Šiuo atveju, visas plaukas yra pažeidžiamas taip stipriai, kad vėliau vienintelė išeitis gali būti tik peruko pirkimas.

Todėl geriau rūpinkitės ir puoselėkite savo natūralius plaukus ir visai nesvarbu, koks jų ilgis!

Grozioklubas.lt