Erotinio masažo paslaptys

Klasikinė situacija: jūs paruošėte vakarienę, uždegėte žvakes, pasidabinote nėriniuotais apatiniais, o jis... Grįžo iš darbo pavargęs ir piktas kaip šuva, todėl audringo sekso perspektyva jo visiškai nedžiugina. Laikas perimti iniciatyvą į savo rankas ir pasiūlyti mylimajam šį tą neįprasto. Ką pasakytumėte apie erotinį masažą?

Patikėkite, net ir labiausiai nuo kojų nusivaręs vyras vargu ar sugebėtų to atsisakyti.

Erotinis masažas suaugusiems

Dauguma mūsų erotinį masažą vertina kaip tradicinės sekso preliudijos pakaitalą, nors iš tikrųjų istoriškai jis egzistavo pats savaime, atskirai nuo sekso. Tokio masažo menu garsėjo geišos – vienu švelniu prisilietimu jos galėjo vyrui sukelti tokią ekstazę, kad jiems apie kokį nors pratęsimą net mintis nekildavo.

Erotinis masažas nuostabiai šalina stresą, padeda atsipalaiduoti, be to, partneriams suteikia galimybę ištyrinėti vienam kito kūnus – šios žinios gali būti aktyviai panaudotos vėliau.

Esminiai elementai, naudojami erotiniame masaže – tai klasikiniai paglostymai, patrynimai ir pamaigymai, tik visi jie atliekami sulėtintai. Daugiausiai dėmesio skiriama tradicinėms erogeninėms zonoms. Vyrams tai – vidinės kojų pusės ir kelio duobutė, sritis nugaroje tarp menčių, kaklo nugarinis paviršius ir, aišku, tai, kas slepiasi tarp kojų...

Atliekant erotinį masažą, būtina visiškai apsinuoginti – ir „pacientui“, ir masažuotojui.

Pačiulės ir bioenergetika

Jei nei jūs, nei jis nesate alergiški eteriniams aliejams, pasinaudokite kvapus skleidžiančiu šviestuvu arba aromatinėmis lazdelėms. Tokiai progai tinkamiausi kvapai – pačiulių, ylang-ylang, cinamono.

Jie sukelia geismą ir suteikia atitinkamą nuotaiką. Nepamirškite pasitepti rankų kremu arba specialiu aliejumi. Tuomet galima imtis pagrindinės masažo dalies.

„Erotinis masažas gali būti sudarytas iš pačių įvairiausių metodikų elementų – rytietiškų, t.y., tailandietiškų arba indiškų; rusiškų, europietiškų – bet neturėtų būti grįstas tik viena kuria nors metodika“, - kleo ru. tvirtina masažuotojas Romanas Tišinskis.

Pavyzdys galėtų būti tailandiečių masažas, kuris dažnai lyginamas su meilės žaidimais. Iš tiesų jo tikslas – stimuliuoti energetinius srautus, veikiant pagrindines energetines linijas – vadinamąsias senas.

Metodika skirta vidaus organams gydyti ir funkciniams sutrikimams šalinti, bet niekaip ne lytiškai sujaudinti. Tiesa, tailandiečių masažas, kaip ir bet kuris kitas, ne visada būna malonus, todėl eksperimentams su mylimuoju iš jo galima pasiskolinti tik kai kuriuos elementus, bet toli gražu ne viską.

Malonumo metodika

Erotinį masažą geriausia pradėti nuo nugaros. Švelniais sukamaisiais judesiais masažuokite raumenis, nuo pečių nusileisdama iki liemens. Šiek tiek dėmesio skirkite vidinei rankų pusei, stabtelėdama ties alkūnės linkiu. Ir prisiminkite: judesiai turi būti kiek galima lengvesni, bet ne erzinantys, o švelnūs.

Po to paprašykite jo apsiversti ir pradėkite masažuoti kojas. Jei jis nebijo kutenimo, skirkite dėmesio pėdoms ir palengva kilkite aukštyn. Pasinaudokite sukamaisiais judesiais, patrynimais, švelniais pažnaibymais, patapšnojimais pirštų pagalvėlėmis. Tiks ir „bangos“ metodika – kūno kontūrus tiksliais atitinkantis slystantis paglostymas atviru delnu.

Po kojų – pilvo ir krūtinės eilė. Sukamaisiais judesiais slinkite arba iš apačios į viršų, arba iš centro į šonus. Su pilvo preso raumenimis galite per daug nežaisti – stipresnis poveikis jiems patinka labiau nei švelnūs paglostymai.

O štai ties speneliais reikia būti itin atsargiai – nepaisant to, kad vyrų krūtinė toli gražu ne tokia jautri kaip moteriška, šią zoną galima drąsiai vadinti erogenine, todėl su ja reikia elgtis ypatingai.

Kas toliau? Imkitės to, kas svarbiausia. Tikriausiai jūsų nereikia mokyti, kaip elgtis su vyrišku pasididžiavimu, juolab kad meilės žaidimuose visuomet turi būti palikta erdvės improvizacijoms. Tik prisiminkite kelias esmines taisykles. Svarbiausia iš jų: net jei abu degate iš aistros, judesiai turi būti neskubūs ir švelnūs.