Eteriniai aliejai odos grožiui

Ar žinote, kad kvapūs eterinio aliejaus lašeliai drėkina ir maitina odą? Apsisprendusi ne vienerius metus naudotus veido priežiūros preparatus pakeisti kuo natūralesne kosmetika, nepamirškite natūralių eterinių aliejų. Iš pradžių galite įsigyti bet kokio tipo odai naudingo eterinio rožių, snapučių ar simondsijų aliejaus ir naudokite jį kasdienei veido odos priežiūrai.

Štai Jums keletas praktiškų patarimų:

Maitinamajai kaukei ruošti. Į 100 ml natūralaus jogurto įmaišykite lašą eterinio snapučių ir du lašus simondsijų aliejaus ir kruopščiai išmaišykite. Gauta mase aptepkite veidą ir 10 minučių pabūkite. Nuvalykite šiltu vandeniu suvilgytu kosmetiniu tamponėliu.

Praturtinkite dieninį kremą. Į skysto drėkinamojo veido kremo porciją įlašinkite porą lašelių vieno iš minėtų aliejų, gerai išmaišykite ir tepkite juo odą prieš darydamasi makiažą.

Kūno ir veido priežiūrai. Įlašinti keletą lašų eterinio aliejaus į naudojamas kūno priežiūros priemones. Odos šveitimui rekomenduojamas smulkios druskos, augalinio aliejaus ir eterinio aliejaus mišinys. Po šveitimo odą nuplauti šiltu vandeniu.

Grietinėlės vonia. 5-10 lašų eterinio aliejaus įlašinkite į 2-3 valgomuosius šaukštus grietinėlės, sumaišykite ir įpilkite į vandenį. Ši priemonė neleis išsausėti odai.

Veido raumenis atpalaiduojančiam masažui. Šaukštelyje migdolų ar vynuogių kauliukų aliejaus išmaišykite du lašelius eterinio rožių aliejaus. Mišiniu plonai patepkite veidą ir kelias minutes pamasažuokite veidą.

Nuo vidinių antakių kraštų kelis kartus iš eilės smiliais sukite apskritimus smilkinių link. Paskui pirštus uždėkite ant smakro ir kildama ausų link masažuokite skruostus. Grįžusi atgal masažuokite odą aplink lūpas. Galiausiai lengvai spustelėkite ties nosimi.

Masažuokite paakius. 3-4 kartus braukite linijas antakiais nuo vidinės jų pusės išorinės link lengvai spustelėdama ties smilkiniais, toliau braukite pirštais viršutiniais skruostikauliais vidinės akių dalies link.

Pirštų pagalvėlėmis pradėdama nuo lūpų ir kildama į viršų, 5-6 kartus tapšnokite veidą iš išorės vidaus link.

Paspaudykite rodomaisiais pirštais paakius nuo vidinių akių kampučių išorinių link, paskui iš viršaus į apačią nosies kraštus, galiausiai odą po apatine lūpa veido šonų link.

Pradėdama nuo smakro ir spustelėdama teis ausimis, veskite liniją nuo šnervių per skruostus iki ausų vidurio. Baikite nuo kaktos vidurio sustodama ties smilkiniais. Judesius kartokite 3-4 kartus.

Būkite gražios!!!