Gal eime pašokti?

Jūs pavargote nuo kasdienybės ir norite paįvairinti savo gyvenimą kažkuo nauju, nepaprastu? O gal Jums reikalingas poilsis nuo pastovaus sėdimo darbo? Jūs nusprendėte nusipirkti pačiūžas ir užsiimti sportu, kad patobulintumėte savo figūrą? O gal dar nenusprendėte kokiai sporto šakai suteikti pirmenybę? Tuomet Jums siūloma optimali išeitis — periodiškos šokių pamokos. Šie užsiėmimai nepareikalaus iš Jūsų rimtų pastangų, daug laiko ir didelių piniginių išlaidų, o atvirkščiai — padovanos pozityvių emocijų jūrą bei daugybę kitų privalumų.

Kokius šokius rinktis?
Pasirinkti šokių pamokas mokykloje pagal norus gana sudėtinga. Šokių studijos siūlo įvairius stilius, todėl Jums teks pasikliauti intuicija, kas Jums atrodo įdomiausia — ar jausmingas rytietiškas pilvo šokis, ar klasikinis tango, o gal linksmi airiški šokiai? Susimąstykite, įsiklausykite į savo vidinį "aš" ir prisiminkite, kokios melodijos bei ritmas Jums sukelia norą šokti netgi darbo metu ar gaminant pietus. Tai ir nulems šios problemos sprendimą.

Reikalavimai šokiams
Užsirašydamos į pirmąjį patikrinamąjį užsiėmimą, pasidomėkite senbuvių, kam reikia skirti ypatingą dėmesį, ką reikia turėti, kad galima būtų dirbti pilnu pajėgumu. Apsilankykite sporto prekių parduotuvėje, kur parduodamos pačiūžos, nes ten dažnai galima rasti ir šokiams skirtų aksesuarų. Paprastai šokių pamokos vyksta 2-3 kartus per savaitę, kurių trukmė nuo vienos valandos iki dviejų.

Kiekvienas mokomasis šokis kelia daug reikalavimų. Tai ir darbštumas, ir noras pasiekti aukštų rezultatų, ir tingumo atsikratymas. Svarbiausias jų — darbštumas. Be jo nė vienam mokiniui nepavyks pasiekti norimo tikslo. Sužinokite iš patyrusių dėstytojų, kaip reikia šokti ir jie papasakos Jums, kaip jie patys kažkada po kelias valandas tobulindavo kiekvieną šokio judesiuką.

Šiomis dienomis šokiais domisi ypač daug žmonių. Ir tai nebūtinai jaunimas, anaiptol, garbingo amžiaus žmonės nori šokti, taip atrasdami galimybę bendrauti su kitais žmonėmis bei užmegzti pažintis. Tam gali turėti įtaką ir per TV rodomi šokių projektai. Prieš nuspręsdami lankyti šokių pamokas gerai apmąstykite, ar tikrai to norite, ar tai tėra laikinas "užsidegimas", kuris atslūgs po vienos kitos prakaituoti verčiančios treniruotės.