Garsiausi pasaulio gongo meistrai atvyksta su milžiniško dydžio gongu!

Balandžio 29 d. į Lietuvą atvykstą “Gongo kelio” pradininkas, Didysis gongo meistras Don’as  Conreaux (JAV),  multiinstrumentalistas  Tomas Soltronas Čartoryskis (Lenkija)  ir   balso šamanė Abby DelSol (Argentina). Drauge su Lietuvos gongų meistrais Alicija, Ričardu ir Luku Eiliakais Lietuvos rusų dramos teatro scenoje jie sukurs ypatingą Garso misteriją „Tone of Life“ – Gyvenimo Garsas. Šiuo koncertu prasideda gongų meistrų Europos turas „Už taiką Žemėje“, kuris tęsis daugiau nei dešimtyje šalių. 

 

Misterijos klausytojai pasiners į pusantro metro dydžio galingo Mother Cosmo gongo ir daugiau nei dešimt kitų planetarinių ir stichijų gongų vibracijas ir išgirs aibę archainių ir šiuolaikinių obertoninių instrumentų garsų: krištolo dubenų, fleitų, monochordo, santuro, šruti, šamaniškų būgnų, didžeridu skabėjimą. Kosminiai elektrinės gitaros garsai bei vokalas papildys šią įstabią misteriją.

 

Šios muzikos neįmanoma priskirti jokiam žinomam muzikos žanrui.  “Gongo kelio” įkvėpėjas Don’as Conreaux vadina ją laisvos sielos džiazu, nes muzika ir vokalas gimsta laisvoje improvizacijoje, iš akimirkos “čia ir dabar”. Kurdami kiekvieną misterijos akimirką, atlikėjai perteikia tam tikras būsenas, leidžiančias klausytojams pasinerti į kosmoso erdves ir subtiliausias savo sielos kerteles.

 

Psichologijos studijos „Menas Būti“ įkūrėja, koncerto organizatorė ir dalyvė Alicija Eiliakas džiaugiasi: „Jaučiuosi pakylėta, kad  kursime Garso misteriją tokioje ypatingoje erdvėje ir su nekantrumu laukiu galimybės pagroti su pusantro metro skersmens Mother Cosmo gongu! Tokio dydžio gongas virpins Pabaltijos žmones pirmą kartą. Esu laiminga, kad Lietuvoje vėl koncertuos pasaulinio lygio gongų meistrai ir kad Vilniuje prasideda jų europinis turas. Don‘as Conreaux jau trečią kartą lankysis Lietuvoje ir šį kartą jis atvyksta ne tik koncertuoti ir mokyti, bet ir inicijuoti pirmojo Baltijos šalyse Taikos gongų ir varpų sodo atidarymą. Tai jo autorinio, globalaus projekto, dedikuojamo taikai Žemėje, dalis.“  

 

Koncertas vyks trečiadienį, balandžio 29 d. 19.00 val. Lietuvos rusų dramos teatre, J.Basanavičiaus g. 13, Vilniuje. Bilietus platina www.bilietai.lt

 

Daugiau informacijos:  www.menasbuti.lt

Kontaktinis asmuo: Alicija Eiliakas, tel.: 8687 85625, alicija@menasbuti.lt