Geriausi šampūnų partneriai

Balzamas arba kondicionieriai. Vieno ar kito reikia: 2 ml – trumpiems, 4 ml – vidutinio ilgio, 6 ml – ilgiems plaukams. Jeigu plaukai linkę riebaluotis nuo šaknų, o galiukai išsausėję, tuomet skirstykite priemonę tik nuo pusės plaukų iki galiukų, palaikykite 1-2 minutes ir išskalaukite. Jeigu galvos oda riebi, o plaukai sausi, rinkitės šampūną, skirtą riebiems plaukams, o balzamą – sausiems. Balzamui išskalauti reikia minutės po tekančiu vandeniu.

Purškiamasis kondicionierius (nenuplaunamas) labai palengvina šukavimą, neapsunkina plaukų, suteikia blizgesio ir palaiko natūralią drėgmę.

Balzamas (kremo konsistencijos) išpainioja linkusius veltis plaukus ir pašalina statinį krūvį, padaro plaukus paklusnius ir purius.

Kaukės ir kremai plaukus pamaitina. Vartojami prieš galvos trinkimą stiprina plaukų šaknis, tonizuoja, gaivina galvos odą, suteikia plaukams žvilgesio ir elastingumo. Šiurkštiems, nepaslankiems, sunkiai iššukuojamiems plaukams rinkitės balzamus ir kaukes su proteinais, augalų ekstraktais, natūraliomis vaisių rūgštimis. Gaivinamosios kaukės su keramidais atgaivins ne tik riebius, bet ir sausus, slenkančius plaukus.

Stiprinamaisiais augalų užpilais naudinga plaukus skalauti po kiekvieno plovimo – jie stiprina ir gydo.

Tonikų, skirtų plaukų odai, sudėtyje esantis mentolis ir kamparas efektyviai atgaivina ir stimuliuoja odą, turi antibakterinį poveikį.

Ampulės su stipriu maitinamuoju koncentratu arba serumu
– tai labai intensyvi plaukų priežiūra. Vartokite kartą per savaitę, atlikite 6-12 procedūrų. Ampulės koncentratą lengvais judesiais tolygiai įmasažuokite į išplautus plaukus ir palikite 4-8 min., kad gerai įsigertų. Jei norite dar geresnio poveikio, po šios procedūros galite užsitepti ir plaukų kaukę. Plaukus stiprinančias priemones įmasažuokite į galvos odą apvaliais judesiais, o paskui išplaukite su šampūnu.

Natūralūs eteriniai aliejai gerina galvos odos ląstelių medžiagų apykaitą, pasižymi valomosiomis, antiseptinėmis bei gydomosiomis savybėmis. Įsiskverbę pro odą jie ląstelių funkcijas atkuria per 7 sekundes. Plaukų produktuose esantys eteriniai aliejai stimuliuoja plaukų šaknis.

Tegul plaukai visuomet būna puošmena!