Gražūs plaukai - sveiki plaukai

Norint puikuotis gražiais, žvilgančiais ir puriais plaukais, juos reikia rūpestingai prižiūrėti - mokėti trinkti, pasirinkti tinkamą šampūną, laiku apsilankyti pas kirpėją.

Apie dažniausiai daromas klaidas prižiūrint plaukus pasakoja Vilniaus grožio salono “Frida” savininkė, kirpėja Evelina Krivelienė:

- Kiekviena moteris atrodo patraukli su prižiūrėtais ir tvarkingai pakirptais plaukais. Ir atvirkščiai, užsigeidusi pačios madingiausios, bet visiškai jai netinkančios šukuosenos atrodys apgailėtinai. Jei plaukai bus nešvarūs ar prižiūrimi netinkamai, negelbės ir pats madingiausias kirpimas.

Per retai pakerpami plaukų galiukai -
lengvai skilinėja ir lūžinėja, todėl juos reikėtų net ir nežymiai patrumpinti ne rečiau nei kas 6 savaites.

Kasdien trenkama galva -
netenka natūralios riebalinės apsaugos, saugančios plauką nuo išsausėjimo ir lūžinėjimo. Kasdien švelniai trinkti tinka tik iš prigimties riebius plaukus ir tik su jiems skirtu švelniu šampūnu.

Per dažnai naudojami džiovintuvai ir žnyplės -
plaukus džiovintuvu geriausia išdžiovinti ne iki galo, o palikti šiek tiek drėgnus, kad pabaigtų džiūti patys. Per karštas džiovintuvo pučiamas oras juos perkaitina, plaukai pradeda lūžinėti, praranda blizgesį. Plaukų apsaugai reikėtų naudoti specialias priemones, saugančias plaukus nuo karščio ir perdžiūvimo. Tai purškiami vitaminai, kondicionieriai plaukams.

Plaukus džiovintuvu geriausia išdžiovinti ne iki galo, o palikti šiek tiek drėgnus. Per karštas džiovintuvo pučiamas oras juos perkaitina, plaukai pradeda lūžinėti, praranda blizgesį.