Grožis ir gandai

Moterys dažnai svarsto, ką daryti, kad atrodytų gražesnės. Ir mėgsta duoti viena kitai daugybę patarimų. Ekspertai – kosmetologai ir stilistai – patvirtina tik kai kuriuos tarp moterų plintančius gandus.

Būtina pirkti tiktai brangias odos drėkinimo priemones.


Visai neprivalu! Daugelis drėkinamųjų kremų arba emulsijų turi tų pačių arba labai panašių sudėtinių dalių. Pasirinkite tas, kurios jūsų odai maloniausios.

Reikia naudoti tik vienos firmos kosmetiką.

Rinkitės bet kurių firmų gaminius, tik žiūrėkite, kad jie neerzintų jūsų odos.

Įvairiems odos plotams reikalingi skirtingi kremai.

Netiesa. Galima naudoti tą patį kremą ir veidui, ir kaklui. Kremas arba želė vokams taip pat tinka visam veidui. Tiktai aktyvaus poveikio dieninio kremo nereikėtų tepti apie akis. Paakiams naudingiausias šiai jautriai zonai skirtas kremas.

Drėkinamąsias priemones reikia pasirinkti pagal odos tipą.

Taip, nes sausai odai skirtų drėkinamųjų priemonių sudėtyje yra ir maitinamųjų medžiagų. Čia jų kur kas daugiau, negu drėkinamojoje kosmetikoje, skirtoje riebiai bei mišriai odai.

Nelieskite spuogų!

Netgi pats švelniausias spuogų spaudinėjimas gali palikti randus. Su pūlingais išbėrimais reikia būti itin atsargioms ir patikėti jų gydymą specialistams.

Toninę kreminę pudrą būtina naudoti kiekvieną dieną.

Tik jeigu oda labai nelygi. Geriau odos defektus užmaskuoti specialiais pieštukais ir biria pudra.

Plaukų džiovintuvas padeda ilgiau išlaikyti šukuoseną.

Ne. Dažnas džiovinimas karštu oru atima iš plaukų naudingą drėgmę. Jeigu leisime plaukams išdžiūti natūraliai ir tik tada sušukuosime plaukų džiovintuvu, šukuosena laikysis ilgiau, žalos plaukams bus padaryta mažiau.

Jeigu plaukai linkę greitai riebaluotis, negalima naudoti šampūno ir kondicionieriaus, esančių viename flakone.

Iš tiesų, kosmetikos gamintojų pamėgti gaminiai „du viename“ tinka ne visais atvejais. Riebiems plaukams skirtą šampūną įtrinkite į galvos odą ir plaukų šaknis, o kondicionieriumi sutepkite jų galiukus.

Likus dienai iki plaukų dažymo, ant jų reikėtų uždėti kaukę.

Tiesa, kaukės padeda pasiekti vienodo plaukų imlumo dažams. Plaukai nusidažys vienodai ir prie šaknų, ir prie galiukų.