Į pagalbą sloguojančiam vaikui – jūros vanduo

Sakoma, kad gydoma sloga praeina per septynias dienas, negydoma – per savaitę. Tačiau kai sloguoja mažylis, mamos turėtų sunerimti, nes vaikų viršutiniai kvėpavimo takai yra siauresni ir jiems daug greičiau pasireiškia nosies užgulimas. Pasak specialistų, net ir nedidelė vaikų sloga gali sukelti infekcijas, kurios tampa ausų ir gerklės ligų priežastimi. O tada viskas ir prasideda... Nemigos naktys, nedarbingumo lapelis, darželio nelankymas...
Norint išvengti daugybės su sloga susijusių komplikacijų, rekomenduojama higieniškai plauti nosį. Tam puikiai tinka jūros vanduo, kuris yra skirtas išplauti nosies gleives, su kuriomis kartu pašalinami pavojingi virusai, bakterijos.

Rinox nosies purškalas – Jūros vanduo nosies valymui

Į pagalbą sloguojančiam vaikui – jūros vanduoRinox nosies purškalas – tai natūralus jūros vanduo (atskiestas išgrynintu vandeniu iki fiziologinio tirpalo (0,9%)). Šis jūros vanduo yra išgaunamas vietovėje, esančioje vakarinėje Švedijos dalyje prie Gullmarsfjorden kranto. Gullmarsfjorden garsėja išskirtine jūros augmenija ir gyvūnija. Net 32m gylyje esantis jūros vanduo pasižymi ypatinga kokybe.
Mamos turėtų atminti, kad Rinox nosies purškalas yra rekomenduojamas vartoti suaugusiems ir vaikams nuo 6 men. norint palengvinti nosies užgulimą, kurį sukelia sinusitas, šienligė, užsikimšusi nosis, alerginė sloga. Šis purškalas veikia keturiomios kryptimis:

• mažina nosies gleivinės paburkimą;
• padeda normalizuoti nosies rūgštinę terpę;
• išplauna pašalines daleles, tokias kaip žiedadulkės ir alergenai;
• apsaugo nosies gleivinę nuo išdžiūvimo.

Rinox nosies purškalas puikiai tinka jautrioms vaikų nosytėms, nes yra natūralus produktas, jo sudėtyje nėra konservantų ar dažiklių. Šis jūros vanduo gali būti vartojamas ilgą laiką, nes nesukelia priklausomybės ir išlieka sterilus iki pat paskutinio lašo. Rinox nosies purškalą galima vartoti kartu su kitais nosies gydymui skirtais vaistais. Tais atvejais, kai su jūros vandeniu kartu yra vartojami ir nosies gleivinę sutraukiantys vaistai, rečiau prireikia vaistų.
Rinox nosies purškalas puikiai tinka visai šeimai (suaugusiems ir vaikams nuo 6 men.). Galite būti tikri - Rinox nosies purškalas padės ne tik mažyliui, bet ir jums!

Daugiau informacijos apie Rinox nosies purškalą rasite www.rinox.lt


  Į pagalbą sloguojančiam vaikui – jūros vanduo               

Balandžio mėnesį „Norfos“ vaistinėse ir „Gintarinės“ vaistinėse Rinox nosies purškalą įsigysite su 20 proc. nuolaida!