Į sostinę grįžta šiaurietiškojo ėjimo maratonas

Vilniečius jau drąsiai galima vadinti šiaurietiškojo ėjimo entuziastais. Vien per pastaruosius metus nemokamus šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimus ir renginius aplankė daugybė šio ėjimo gerbėjų. Sostinės gatvėse, žaliosiose erdvėse kiekvieną dieną dabar galima pastebėti ne tik bėgikus, dviratininkus, tačiau ir su šiaurietiškomis lazdomis vaikščiojančius žmones. Siekiant ir toliau plėsti šio sveikatingumo užsiėmimo šalininkų gretas, Vilniaus visuomenės sveikatos biuras bei VšĮ „Sveikas miestas“ gegužės paskutinį savaitgalį pakvies visus į kasmetinį masinį šiaurietiškojo ėjimo žygį Vingio parke.


Žygio metu lauks specialiai paruoštos 5 ir 12 kilometrų trasos, kurios drieksis Vingio parko takais bei gražiomis Vilniaus gatvėmis.


Norint geriau pasiruošti žygiui jau nuo šio antradienio (balandžio 14 d.) pradedamos organizuoti nemokamos šiaurietiškojo ėjimo pamokos net keliose sostinės vietose. Pamokose laukiami taip pat ir tie, kurie neturi šiaurietiškojo ėjimo lazdų, kadangi jas bus galima gauti iš instruktorių. Į nemokamas pamokas specialiai registruotis nereikia, tačiau į patį žygį jau nuo dabar galima registruotis šiuo adresu internete: http://www.vvsb.lt/registracija-i-siaurietisko-ejimo-zygi/