Ilgi plaukai visuomet madingi

Mano plaukai “peroksidiniai” ir ilgi, bet jie man taip atsibodo. Kokios šukuosenos bus madingos vasarą? Gal paimti ir nusikirpti?
Roma

Vilniaus grožio salono “Frida” savininkė, kirpėja Evelina Krivelienė:

- Nusikirpti plaukus visuomet suspėsite. Ilgi ir tvarkingai prižiūrėti plaukai yra tikra puošmena. Šiemet ilgi plaukai ypač madingi. Pamėginkite juos perdažyti natūralia spalva ir pamatysite, kaip pasikeisite. Be to, susirišusi plaukus į paprasčiausią uodegą būsite ne tik madinga, bet ir atrodysite stilingai. Šį sezoną galima nedvejojant atsisveikinti su iškarpytomis sruogomis ar suraitytomis garbanomis.

Dirbtinai laku ar įvairiais standikliais sudėliotos šukuosenos liko praeityje.

Madingiausias šių metų plaukų šukavimas - į viršų sukelti plaukai. Tai gali būti kuodukas arba paprasčiausia “uodega”. Šukuojantis plaukus svarbiausia nepamiršti dviejų dalykų - plaukus riekia “sulaižyti” arba juos šukuoti taip, kad plaukai atrodytų “chaotiškai tvarkingi”.

Kalbant apie kirpimus, drąsiai galima teigti, kad stilingiausias būtų jau kelintą sezoną pozicijų neužleidžiantis kirpimas “kare”. Nepasiduoda ir tiesūs, tankūs kirpčiukai, kurių skirti ar šukuoti ant šono nereikia.

Nepaisant to, kad šiemet madingiausia “natūrali” plaukų spalva, ją vis dėl to reikėtų atnaujinti ir paryškinti. Tik ne kardinaliai. Visos blondinės skubėkite sugrįžti prie natūralių spalvų. Madingesni tamsesni plaukų atspalviai, o ne ryški Merlin Monro plaukų spalva. Jeigu negalite apsieiti be plunksnelių, jos turi būti beveik nematomos, atspalviu suteikti plaukams purumo įvaizdį. Beje, nepamirškite ir plaukų aksesuarų. Madingi įvairūs segtukai, kaspinėliai, segės ir kitokie mieli niekučiai, kuriais neperkraukite plaukų.

Jei vis dėl to jums mielesnės klasikinės šukuosenos, paprasčiausiai atmeskite plaukus atgal ir susekite juos sagute. O kasų gerbėjos, nenorinčios nešioti palaidų plaukų, prisiminkite įvairius kasų pynimo būdus ir kaspinus, kurie yra nepakeičiami aksesuaras.

Šukuosena “Guči” –

Primena neseniai prabudusios ir iš lovos išlipusios merginos galvą. Tankūs, natūralios spalvos šiek tiek pasišiaušę kirpčiukai, netvarkingai krentančios nesušukuotos plaukų sruogos, tarp kurių švysteli šiek tiek šviesesnės plonos sruogelės.

Šukuosena “Versači” –

Nedvejojant galima pavadinti kasdiene. Plaukai sukelti į “arklio uodegą”. Moteriška ir paprasta. Taip susišukavus tinka eiti ir į darbą, ir leisti laisvalaikį. Ir visuomet atrodysite patraukliai ir jaunatviškai.