Ir pažeistiems plaukams galima padėti

Norint, kad plaukai būtų švarūs ir gražūs, nebūtina trinkti galvą naudojant daug šampūno ar plauti plaukus kelis kartus per dieną. Taip besielgiant galima pažeisti plauko struktūrą, sunaikinti natūralias riebalines medžiagas, kurios plaukams suteikia elastingumą bei blizgesį.

Kosmetologai rekomenduoja pasirinkti kasdienio naudojimo šampūną, kurio sudėtyje yra natūralių medžiagų bei plaukus ir galvos odą maitinančių vitaminų.

Be to, kasdienei plaukų priežiūrai skirti šampūnai švelnesni ir ne tokie dirginantys, nes tai itin svarbu, jei plaukai plaunami dažniau.

Sumažėjusi riebalinių liaukų veikla, susilpnėjusios plauko savybės sugerti ir išlaikyti drėgmę, sukeltos besikartojančio cheminių preparatų naudojimo, dažymo, žalingo aplinkos poveikio, po truputį žeidžia plauką ir jie tampa sausi bei praradę gyvybingumą, o galvos oda tampa jautri ir lengvai suerzinama.
 
Tuomet sausi ir pažeisti plaukai ima atrodyti akyti ir šiurkštūs, praranda blizgesį, tampa trapūs, sunkiai sušukuojami, o plaukų galiukai pradeda skilinėti.
 
Sausiems ir pažeistiems plaukams tinka:

Specialus šampūnas

Gražina sausiems ir labai sausiems plaukams gyvybingumą, o vanduo-aliejuje kompleksas sujungiantis sviestmedžio vaisių ir makadamijų aliejų maitinamąsias ir drėkinamąsias savybes, ilgam pamaitina ir sudrėkina plaukus.

Sausų plaukų koncentratas
Intensyvaus poveikio giliai drėkina ir maitina plaukus, o vanduo-aliejuje kompleksas sujungia sviestmedžio vaisių ir makadamijų aliejų naudingąsias savybes, suteikia plaukams lengvumo, švelnumo, šilkinio blizgesio, plaukai nesivelia ir tampa lengviau iššukuojami.
 
Želė pažeistiems plaukų galiukams
Regeneruoja sausų ir pažeistų plaukų galiukus, o žėlė sudėtyje esantis silikonas atkuria plaukų skaidulas, apsaugo plaukus ir jų galiukus nuo lūžinėjimo.

Maitinamoji plaukų kaukė
Neriebi, greito poveikio, giliai maitina plaukus, jie tampa lengviau iššukuojami.
 
Sausų plaukų kondicionierius
Maitina ir drėkina sausus plaukus, o vanduo-aliejuje kompleksas sujungia sviestmedžio vaisių ir makadamijų aliejų vertingąsias savybes, puoselėja plaukus, jie tampa lengviau iššukuojami.

Norint išvengti šių nepageidaujamų reiškinių, būtina:

• prižiūrėti tiek galvos odą, tiek plaukus, naudojant intensyvios priežiūros produktus, kurie apsaugo, drėkina, maitina plaukus iki jų galiukų, suteikdami plaukams sveiką išvaizdą ir grožį.

Išsausėjusius plaukus siūloma:

• plauti sausų pažeistų plaukų šampūnu,
• kartą ar du per savaitę ištepti plaukus maitinamuoju plaukų balzamu, naudoti maitinamąją plaukų kaukę,
• kas dieną įtrinti plaukų galiukus žele pažeistiems plaukų galiukams.