Kad “nenuplauktų” makiažas

Jei žiemą storas pudros sluoksnis maskavo veido defektus ir saugojo odą nuo žvarbaus vėjo, vasarą ta pati pudra tik išryškins kiekvieną raukšlelę ar veido nelygumą.

Kosmetologai teigia, jog per karščius reikia labai nedaug kosmetikos priemonių - ypač svarbu nenaudoti stipriai maskuojamosios dekoratyvinės kosmetikos, kurią galima keisti įvairiais drėkinamaisiais kremais su ultravioletinių spindulių filtrais, o itin blyškiai odai tiks drėkinamieji kremai su nedideliu pigmento kiekiu. Vandeniui atsparus blakstienų tušas ir akių linija puikiai atrodys ir mieste, ir paplūdimyje. Prie įdegusio kūno įspūdingai atrodys akys, paryškintos turkio, akvamarino, koralų atspalviais, o lengvos tekstūros kreminė pudra paslėps pavargusios odos defektus.

Kelios gudrybės -
Naudojant kreminę pudrą iš stiklinio buteliuko, kiekvieną kartą prieš gražinantis, jį reiktų suplakti, kad tolygiai pasiskirstytų pigmentas.

Lūpas galima padailinti švelnių atspalvių blizgesiu.

Ypač atidžiai vasarą reiktų dažyti blakstienas - idealu, jei pavyktų atskirti kiekvieną ir ant jų neliktų tušo pertekliaus.

Vietoje skaistalų galima naudoti bronzinę pudrą - ja galima padengti ir visą kūną.