Kad plaukai žvilgėtų

Mano plaukai tokie nušiurę kaip šeriai. Ir slenka, kad negaliu. Gal kažkaip ne taip juos prižiūriu, o gal per daug su fenu džiovinu? Žodžiu, nebežinau, ką daryti, patarkite.
Jor
ė

Norint turėti gražius, žvilgančius ir purius plaukus, juos reikia rūpestingai prižiūrėti - mokėti trinkti, pasirinkti tinkamą šampūną, laiku apsilankyti pas kirpėją.

Verta žinoti:
- vertingesni šampūnai su žolelėmis, vaisių ekstraktais, vitaminais ir kitais natūraliais priedais, kurie trenkant plaukus prasiskverbia pro odos poras, pasiekia plauko svogūnėlį ir pagerina jo funkcijas,
- ar pasirinktas šampūnas tikrai tiks plaukams, perskaičius etiketę nustatyti neįmanoma.

Šepetys plaukams geriausias minkštais šereliais ir iš natūralių medžiagų, o kartą per savaitę jį reikia išplauti tuo pačiu šampūnu ar minkštu muilu.

Šlapius plaukus geriau šukuoti ne šepečiu, o tik retomis šukomis.

Ilgus plaukus į “uodegėlę” rišti reikia tik minkštomis, natūralaus pluošto gumelėmis.

Išplautų plaukų nereikia smarkiai trinti rankšluosčiu - pakanka apvyniojus lengvai nusausinti.

Sausiem ar po cheminio sušukavimo plaukams kenkia džiovintuvas ar žnyplės - geriausia plaukus džiovinti natūraliai.

Labai skubant - pirmiausia plaukai gerai nusausinami rankšluosčiu ir tik tada džiovinami nekaršta džiovintuvo srove, laikant ją kuo toliau nuo plaukų.

Vienu metu nepatariama dažyti plaukų, daryti cheminį sušukavimą - geriausia pirmiau padaryti cheminį sušukavimą ir “pamaitinti” plaukus kauke, o po savaitės - dažyti.