Kaip apsaugoti odą nuo  kompiuterio poveikio?

Beveik kiekvieno mūsų darbas susijęs su nuolatiniu buvimu prie kompiuterio. Kaip išvengti priešlaikinio odos senėjimo ir apsaugoti organizmą nuo negatyvaus aplinkos poveikio?

Pagrindinės taisyklės:


Kasdien drėkinkite odą – nepamirškite naudoti maitinamųjų ir tonizuojamųjų kremų bei tonikų. Taip pat svarbu atsiminti: oda apie akis kur kas gležnesnė, nei veido, todėl jai būtina dar kruopštesnė priežiūra. Pasirūpinkite paakių odos priežiūros priemonėmis ir nereikės dejuoti dėl anksčiau laiko atsiradusių raukšlelių.

Nepamirškite darbe daryti pertraukų, atsipalaiduoti. Idealiu atveju – kas valandą išeikite pakvėpuoti grynu oru. Odai, kaip ir jums, reikia deguonies.

Įtraukite į racioną antioksidantų – žaliosios arbatos ir citrusinių vaisių, česnako bei špinatų. Taip pat naudingi salierai, mėlynės, morkos ir kopūstai.

Šviežius vaisius ir daržoves verta ne tik valgyti, bet ir naudoti odai – galima daryti vaisių ir daržovių kaukes, kurios apsaugos odą nuo išsausėjimo. Ypač drėkina agurko ir pomidorų kaukės – galima tiesiog patepti veidą šviežia košele ir palikti penkiolikai minučių.

Taip pat svarbu vakare nuvalyti odą. Tam puikiai tiks naminės priemonės – ramunėlių ar šalavijų nuoviras, galite naudoti ir tiesiog mineralinį vandenį.

Nakčiai odą patepkite maitinamuoju (normaliai ir riebiai odai) ar drėkinamuoju (sausai) kremu. Ypač naudingi kremai su vynuogių ar žaliosios arbatos ekstraktais.