Kaip atgaivinti plaukus?

Kadangi plaukai greitai susiriebaluoja, plaunu juos kasdien. Nenaudoju kondicionieriaus ir nenuplaunamų priemonių, tad gal dėl to mano plaukai atrodo nušiurę, prarado blizgesį ir purumą, kone styro. Negana to, įsimetė pleiskanų. Patarkite, kaip jų atsikratyti ir atgaivinti plaukus?
Virginija

Vilniaus grožio salono “Frida” savininkė, kirpėja Evelina Krivelienė:


Pateiksiu keletą patarimų, kurie tikrai padės atrodyti Jūsų plaukams sveikesniems, žvilgantiems. Nors parduotuvėse dabar galima įsigyti tikrai puikių kosmetikos gaminių, kurie saugo plaukus nuo neigiamo aplinkos poveikio, natūralumas visada buvo vertinamas labiau. Juolab kad gera kosmetika ne visoms įperkama. Natūralūs augalai ar eteriniai aliejai, namuose pasigamintos kaukės gali taip pat pagražinti plaukus.

Kaip išnaikinti pleiskanas, gydyti galvos seborėją?

Sumaišykite keletą lašų rozmarino aliejaus su dviem valgomaisiais šaukštais alyvų aliejaus ir kruopščiai ištrinkite galvos odą. Apvyniokite galvą polietilenu ir taip pabūkite bent valandą. Kruopščiai ištrinkite plaukus su šampūnu. Procedūrą galima kartoti keletą kartų per savaitę, ypač, jei plaukus trenkate kiekvieną dieną.

Kaip atgaivinti sausus plaukus?

Natūralaus jogurto indelį (150 ml) suplakite su kiaušiniu ir įberkite vieną arbatinį šaukštelį smulkiai sutarkuotų citrinos žievelių. Gerai išmaišiusi masę d ėkite ant galvos, gerai įmasažuokite į plaukus. Tada užsidėkite dušo kepuraitę ir palaikykite galvą 30-40 minučių šiltai. Kaip įprasta, plaukus kruopščiai ištrinkite su šampūnu.

Kaip pagyvinti šviesius plaukus?

Skalaudamos šampūnu ištrinktus plaukus į vandenį įspauskite natūralių citrinos sulčių arba įpilkite du šaukštus obuolių acto. Po tokio skalavimo šviesūs plaukai bus pastebimai gyvybingesni.

Kaip suteikti žvilgesio tamsiems plaukams?

Naudokite dilgėlių nuovirą. Beje, kuo ilgiau dilgėlių nuoviras laikomas, tuo stipresnis jo poveikis. Ką tik ištrinktus, dar drėgnus plaukus praskalaukite dilgėlių nuoviru ir leiskite jiems išdžiūti.