Kaip pasididinti kambarį

Jei namai, kuriuose gyvenate atrodo per ankšti, nesunkiai praplėsite erdvę ir neperstumdę sienų. Tereikia tik buto ar kambario sienas perdažyti švelniomis spalvomis.

Tamsios ir ryškios spalvos "sumažina" patalpą. Tad kuo šviesesnė spalva, tuo didesnis atrodo kambarys. Nudažius sienas, jas galima dekoruoti tos pačios spalvos atspalviais .

Jei nusprendėte rinktis tapetus, geriau sienas papuošti tapetais su dideliu, pastebimu raštu, negu tapetai, su įvairiausiais smulkiais niekučiais.

Nepamirškite apie lubas, kurioms geriausiai tinka pasikartojantys raštai. Baltos lubos atvers erdvę - kai lubos bespalvės, jos tarsi išnyksta. Bet jei lubos bus raštuotos kambarys atrodys daug įdomiau. Metalo tekstūra dekoruotos lubos atrodo daug aukštesnės.

Pagalvokite apie veidrodžius - jie labai gerai atveria erdvę. Nebijokite pakabinti ant sienos kelių veidrodžių, palikę tarp jų tarpus, kad nebūtų vientisa veidrodinė siena, kuri kartais gąsdina.

Paveikslus kabinkite mažėjančia tvarka ir kambarys atrodys aukštesnis, gilesnis, erdvesnis.

Patraukite daiktus nuo sienų ir leiskite joms kvėpuoti. Klysta manantys, jog padidins kambarį viską sukraudami palei sienas.

Pastatykite kambaryje permatomus baldus - pavyzdžiui, staliuką iš stiklo. Stiklas suteikia daugiau erdvės ir labai padidina erdvę.

Nedideliame kambaryje pastatydami sulankstomus baldus ar daiktus, turinčius daugiau funkcijų, sutaupysite vietos. Pavyzdžiui, galvūgalio lentą galima panaudoti ir kaip knygų lentyną arba valgomąjį stalą, kurį galima padaryti didesnį arba mažesni pakeliant ar nuleidžiant specialią lentyną. Beje, mažam miegamajam geriausiai tinka sulankstoma lova.