Kaip vizualiai padidinti krūtinę be operacijos?

Esate nepatenkinta savo kūnu? Visada galite kreiptis į plastikos chirurgą, kuris yra pasiruošęs išspręsti problemas. Kitas pasirinkimas - drabužiai, kurie didina, mažina, lieknina ir aukština. Galiausiai, kosmetikos priemonės. Krūtų didinimas galimas ne tik su intervencija. Yra daug paprastesnių ir pigesnių būdų krūtinei padidinti.

Žinoma, visi kiti būdai yra netikri ir pačios krūtinės tikrai nepadidinsite, tad jeigu norite ilgalaikio rezultato - krūtų didinimas yra paprasčiausias ir geriausias pasirinkimas.

Kelis krūtų padidinimo triukus aptarsime žemiau, tačiau tai tik optinė apgaulė.

Liemenėlės au kaušeliais - stebuklas

Daugelis moterų negali įsivaizduoti gyvenimo be liemenuko su kaušeliais. Žinoma, toks liemenukas yra perdėtai sunkus, tačiau švenčių progomis tikrai galima ir rekomenduojama naudoti. Ieškodami tokio liemenuko jokiu būdu nesirinkite keliais dydžiais per didelio, kadangi jis bus ir nepatogus, ir dažniausiai atrodys keistai. Labiausiai rekomenduojamas vienu dydžiu didesnis. Lygiai taip pat kaip ir krūtų didinimas geriausiai atrodo, kai didinimas tik vienu dydžiu. Tuomet pavyksta išlaikyti natūralumą.

Neįprastas makiažas

Dar vienas būdas kiek vizualiai padidinti krūtinę - panaudoti makiažą. Tiesa, nors internete yra kaba daug mokomųjų vaizdelių, kurių darbas yra padėti tinkamai padažyti krūtinę, kad ji atrodytų didesnė, tačiau retas yra taip puikiai įvaldęs makiažą, kad galėtų sėkmingai “pasididinti krūtinę”.

Juolab, nepamirškite, kad makiažas gali nubėgti nuo per didelio karščio ar panašiai, tad labai svarbu rinktis kokybiškas priemones. Arba dar geriau - neapgaudinėti nei savęs, nei kitų, kadangi tokia krūtinė ilgai neišliks.

Atitinkamų drabužių paieškos

Galiausiai, vizualiai krūtinę padidinti gali tinkamai pasirinkti drabužiai. Pavyzdžiui, bliuskutės su kaspinėliais ir panašiais papuošimais krūtinės vietoje sukurs iliuziją, kad pati krūtinė yra kur kas didesnė. Žinoma, nusirengus krūtinės neliks, tačiau einant gatve atrodysite puikiai.

Krūtinės didinimas yra paprasčiausias būdas turėti krūtinę, kadangi ji bus tikra. Žinoma, visada galima rinktis alternatyvas, tačiau jos tik laikinos ir ne visada patenkina poreikius.