Kam reikalingi odos priežiūros produktai?

Sveika ir energinga oda veikia tiesiog hipnotizuojančiai. Tokią turintys asmenys ne tik jaučiasi, bet ir yra labiau savimi pasitikintys. Visi trokšta turėti sveiką ir spindinčią odą. Kaip tai pasiekti? Visgi, oda yra labai jautri ir subtili, todėl reikalauja ypatingos priežiūros ir dėmesio. Norint patenkinti visus odos poreikius, turime nuolat ją valyti, tonizuoti, bei drėkinti. Šiai dienai gausu įvairiausių kosmetinių preparatų, tačiau rinktis reikėtų tokius, kurių sudėtyje nebūtų cheminių medžiagų. Būtent šios medžiagos gali sukelti kenksmingą poveikį odai, pavyzdžiui, odos alergiją, sudirginimą, paraudimą ir pan. Atminkite, jūsų oda yra jūsų turtas, todėl tinkamai juo pasirūpinti yra būtina. Rinkitės sveikus gaminius, taip išvengsite šalutinio poveikio.

Taigi, jei norite mėgautis sveika ir švytinčia oda, privalote reguliariai naudoti būtent jai tinkamiausius priežiūros gaminius. Venkite atšiaurių cheminių valiklių, rinkitės kuo švelnesnius. Švelnūs prausikliai ramina ir drėkina odą. Tai visiška priešingybė prausikliams, kurie pagrįsti cheminėmis medžiagomis ir aliejais. Rinkitės gaminius, kurių sudėtyje gausu antioksidantų, vitaminų – tokie gaminiai tinka ir jautriai, bei spuoguotai odai. Taip pat galite rinktis odos rafinavimo serumus. Tai švelnus šveitiklis, kuris pagerina odos tonusą, bei tekstūrą. Toks serumas puikiai tinka turintiems užsikišusių porų, gydo spuogus, bei mažina smulkias raukšleles.

Rinkoje gausus pasirinkimas kremų ir drėkinamųjų losjonų. Tačiau, atkreipkite dėmesį į jų sudėtį, jei juose gausu petrolatumo arba vazelino, natrio laurilsulfato, etanolamino arba 2 - aminoetanolino, propilenglikolio, ir pan, jų reikėtų vengti. Šios medžiagos gali sukelti pavojingų pasekmių. Vietoj to, naudokite kosmetikos produktus, kurie saugo odą nuo aplinkos teršalų. Natūrali kosmetika užtikrins reikiamą drėgmės lygį, bei apsaugos odą nuo išsausėjimo. Taip prižiūrima oda bus minkšta ir elastinga.

Be to, galite atjauninti odą serumais, kurie teikia apsaugą nuo UVR ir stabdo laisvųjų radikalų susidarymą, tokiu būdu skatinant odos imunitetą absoliučiai natūraliu būdu. Jis stangrina odą ir mažina smulkias raukšleles, pagerina jos vaiskumą ir pigmentaciją, bei drėkina odą. Dažniausiai losjonuose ir kituose gaminiuose nuo saulės yra cheminių medžiagų, tokių kaip Avobenzone, Dioxybenzone, Ecamsule, metilo Anthranilate, Meradimate, Oxybenzone, sulisobenzonas ( UVB , UVAII ). Bet produktai su SPF25 - SPF 25 yra visiškai saugūs be stiprių cheminių medžiagų. Jie saugo odą nuo kenksmingų UVA ir UVB cinko oksido pagalba. Vitaminai A, C , ir E teikia papildomą apsaugą nuo laisvųjų radikalų, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis.