Keratino nauda odai

Keratinas yra baltymas, kuris natūraliai susidaro odoje, plaukuose ir naguose. Epidermio būklė priklauso nuo keratino kiekio organizme. Deja, senstant baltymų gamyba lėtėja, oda praranda savo elastingumą. Tuomet ji ima raukšlėtis, šerpetoti. Norint to išvengti reikėtų užtikrinti reikiamą keratino kiekį organizme.

Dažniausiai tokiu atveju siūloma rinktis geriausius veido priežiūros produktus, kurie odos ląsteles prisotina keratinu. Reikiamas jo kiekis stiprina odos elastingumą, atsparumą.

Kokias funkcijas atlieka keratinas?

Viršutinis epidermio sluoksnis – tai senos ląstelės, vadinamos keratinocitais. Naujas ląstelių augimas įmanomas tik pašalinus senąsias, todėl veido šveitimas yra būtina veido priežiūros procedūra. Keratino baltymas veikia kaip veiksminga odos atstatomoji medžiaga.

Kokiuose produktuose yra keratino?

Patikimiausias būdas užtikrinti reikiamą keratino kiekį yra konsultacija su savo kosmetologu, kuris padės pasirinkti tinkamiausius gaminius odos priežiūrai.

Rinkdamiesi kosmetines priemones atidžiai išstudijuokite etiketes, kuriose keratinas būtų įrašytas kaip vienas pagrindinių ingredientų. Taip pat patariama rinktis tik kokybiškus gaminius, be rūgštinių priemaišų. Specialias procedūras galite atlikti SPA centruose.

Kokių produktų reikėtų vengti?

Hidrolizuotas keratinas turėtų būti vengiamas bet kokia kaina, nes jis suteikia daugiau žalos, nei naudos. Studijuodami etiketes būtinai atkreipkite dėmesį į funkcinį keratino išgavimą. Patikimiausia rinktis gautą iš avių vilnos. Ekologiškas pasirinkimas visada geriausia išeitis, kai kalbama apie veiksmingas veido odos priežiūros priemones.

Jei išties norite mėgautis sveika ir švytinčia oda naudokite preparatus, praturtintus geriausiais natūraliais ingredientais.