Kiek kainuoja grožis

Bepigu būti gražiai, kai turi daug pinigų - pagalvoja ne viena moteris, žvelgdama iš žurnalų viršelių besišypsančias gražuoles. Tačiau, specialistų nuomone, svarbiausia ne "stebuklingi" ir labai brangūs kosmetikos preparatai, o teisinga ir reguliari odos priežiūra.

Prausimasis -
įvairūs tonikai išrasti tam, kad palengvintų veido odos priežiūrą, tačiau atsisakyti jų galima be jokio sąžinės graužimo prausiantis virintu vandeniu - poveikis bus toks pats, kaip ir naudojantis kosmetikos priemonėmis.

Raukšlės -
jei turite skiautelę plonos zomšos, flanelės ar šilko, iškirpkite keletą stačiakampių gabalėlių ir pamerkite juos į bet kokį išvalytą aliejų (tinka kukurūzų ar alyvų), po to uždėkite jį ant paakių odos. Kasdienė penkiolikos minučių procedūra efektyviai panaikins "žąsies kojeles" aplink akis, bet, deja, gilios raukšlės nedings. Beje, šie kompresai daugkartiniai.

Odos drėkinimas -
labai veiksminga apipurkšti odą mineraliniu vandeniu, nes smulkučiai vandens lašeliai lengvai į ją įsigeria ir drėkina.

Naktinis kremas -
galima puikiai apsieiti be specialaus naktinio kremo - užtenka į kasdienį įlašinti 7 - 10 lašų vitaminų A, E ir B.

Odos valymas -
odos valymo priemones (pienelį, želė, aliejų) taip pat galima pakeisti universaliu ir labai švelniai veikiančiu paprasčiausiu pienu. Daugumos odos valiklių pagrindas - riebalai vandenyje. Būtent tokia yra natūrali pieno sudėtis. Juo tinka valyti sausą ir normalią odą.

Pudra -
pati švelniausia ir pigiausia tai medicininis talkas, puikiai užfiksuojantis makiažą ir dezinfekuojantis odą. Tiesa, jis neturi maskuojamųjų savybių, nes yra skaidrus.

Šešėliai -
ant skruostų vietoje skaistalų geriau nei lūpų dažai, nes juos galima naudoti vietoj tamsios pudros veido ovalo korekcijai, o užtepti ant lūpų dažų puikiai fiksuoja spalvą. Beje, norint turėti kuo daugiau spalvų šešėlių, visai nebūtina pirkti didelį ir brangų komplektą. Nepakartojamą atspalvį galima išgauti sumaišius kelias spalvas.

Geri patarimai:

Neišmeskite -

naudotų arbatos maišelių - užšaldyti jie puikiai gaivina odą aplink akis,
neišpilkite vandens, kuriame virė daržovės - tai efektinga vonelė rankų odai,
veido kremo, kuris pasirodė netinkamas - drąsiai tepkite juo rankų ir kojų odą.

Netaupykite -
pirkdamos makiažo pagrindą, nuo kurio priklauso bendras rezultatas. Jo gamyba - brangiai kainuojantis procesas, todėl jis negali būti pigus.
pinigų akių pieštukui - tai ilgai naudojama kosmetikos priemonė, jo užtenka metams. Todėl verta įsigyti geros firmos, kad akių linija būtų nepriekaištinga. Beje, geriau pirkti neišsisukantį - praktika rodo, kad tokio šerdelė labai trumpa. Tiesa, galima akis pabrėžti ir tamsiu šešėliu, o kai kurios moka lygią akių liniją nubrėžti ir blakstienų tušu, bet tai jau "aukštasis pilotažas".
pirkdamos kvepalus - juos pirkite tik tikrus, o ne pilstomus, nes esate verta gerų, o ne pigių pakaitalų.