+2
-0
+2
Kodėl moterys didinasi krūtinę?

Krūtinės didinimo operacijos populiarios visame pasaulyje. Nieko keisto, kad ir lietuvės dažnai nusprendžia kiek padidinti krūtinę arba paprasčiausiai suteikti jai kur kas daugiau formos. Tiesa, ne tik didinimo, tačiau ir mažinimo operacijos yra dažnos, tačiau žmonės apie mažinimą dažniausiai visiškai nekalba. Plastinės operacijos jau tikrai nebe tabu, tad galima paanalizuoti, kodėl moterys nusprendžia, kad jų krūtinė yra per maža.

Žinoma, šiuo metu bene pačią didžiausią įtaką daro žvaigždžių etalonas, kuris yra labai drąsiai akcentuojamas ir moterys labai dažnai nori atrodyti taip, kaip kad pačios gariausios ir labiausiai pasaulyje pripažintos moterys. Būtent todėl krūtinės didinimas tapo tokia siekiamybe. Norisi atrodyti taip, kaip modeliai nuo žurnalų viršelių. Juolab, niekam ne paslaptis ir puikiai matyti, kad dažniausiai turtingos moterys, kurios tapo dėl savo vyrų, taip pat turi didelę krūtinę. Taigi, giliai pasąmonėje tarsi atsirado suvokimas, kad didelė krūtinė gali padėti pasiekti ir puikių rezultatų. Tai tikrai nėra tiesa, tačiau saviitaiga irgi veikia.

Paklausus vyrų, ar jiems patinka moterys, kurios turi didelę krūtinę, bene taip pat atsakymas dažniausiai bus vienas ir tas pats. Galime kaltinti vyrus, kad ie yra paviršutiniškai, tačiau medicinos ekspertai tikina, kad tai susiję su suvokimu, kad moterys galės išmaitinti vaiką. Kad ir kaip civilizacija žengia į priekį, tačiau kiekviename iš mūsų labai giliai vis dar yra suvokimas, kad mes norime daugintis ir po savęs palikti palikuonių.

Galime tik pasidžiaugti, kad šiuo metu pasididinti krūtinę yra visiškai saugu. Tuo pačiu tai visiškai netrukdo įprastų ritualų, kaip kad vaiko maitinimas. Jeigu joms to reikia - kodėl gi ne. Svarbiausia yra pasirinkti gerą chirurgą, kuris padės norus paversti realybe. Svarbiausia yra saikas ir kad padidinta krūtinė neatrodytų dirbtinai. Tai Jums padės pasiekti geras savo srities specialistas, puikus chirurgas, kuris užtikrina, kad galiausiai atrodysite taip, kaip labiausiai norite.