Kojų priežiūra trumpų suknelių sezonui

Atėjus vasarai trumpėja mūsų sijonai ir suknelės, kelnes keičia trumpi šortukai. Situacija įpareigoja pasirūpinti vis labiau atidengiamų kojų grožiu. Jų oda turi blizgėti kaip reklaminiuose klipuose, turi nesimatyti nė vieno išsišokėlio plaukelio. Kaip to pasiekti?

Apžvelkime kelis būdus leidžiančius pasiekti tiek trumpalaikį, tiek ilgalaikį rezultatą:

Skustuvas ir kremai, skirti plaukų šalinimui. Tai būdai, leidžiantys greičiausiai pasiekti rezultatą, kuris yra trumpalaikis. Tokios plaukų šalinimo procedūros negaišina jūsų dienos laiko, tačiau jas reikia atlikti kelis kartus į savaitę, o kartais ir dažniau. Jos yra visiškai neskausmingos ir labai patogios keliaujant ar esant toli nuo namų

Elektriniai epiliatoriai. Rezultatas ilgalaikiškesnis. Apytiksliai dviems savaitėms pamirštame plaukų šalinimą. Tobulėjant technologijoms šis būdas tampa vis mažiau skausmingu.

Plaukų šalinimas vaško pagalba. Iki šių dienų dar nėra atrasta efektyvesnio būdo ilgalaikiam plaukų šalinimui, kurį galime atlikti pačios. Šis būdas tinka plaukų šalinimui nuo bet kurios kūno vietos – kojų, bikini zonos, veido ir taip toliau. Jei jums nepatinka vaikščioti į grožio salonus, šias procedūras be papildomų problemų galite atlikti ir namuose. Reikėtų nepamiršti, kad plaukų šalinimo procedūros vaško pagalba yra skausmingos, bet grožis reikalauja aukų.

Plaukų šalinimas lazeriu. Tai pakankamai brangus plaukų šalinimo būdas, tačiau labai ilgalaikis. Po pirmosios procedūros yra sunaikinama 80% plaukų su šaknimis, kas garantuoja, kad visus metus jie tikrai neataugs. Idialiam rezultatui pasiekti reikia nuo 4 iki 8 tokių procedūrų. Procedūros atliekamos lazeriu yra tiek pat skausmingos, kiek ir šalinant plaukus vaško pagalba.

Elektrolizė. Tai dar vienas būdas pašalinti plaukus technologijų pagalba. Elektros srovės dėka yra sunaikinami plaukų folikulai. Tai ilgalaikį rezultatą garantuojantis būdas, tačiau skausmingesnis ir užimantis nemažai laiko.

Intensyvi pulsuojanti šviesa (IPL). Tai pats naujausias technologinis pasiekimas, kurio veikimo principas yra panašus į plaukų šalinimą lazeriu. IPL yra švelnesnis ir mažiau skausmingas, todėl yra idealus toms moterims, kurioms netinka plaukų šalinimas lazeriu dėl per jautrios odos.

Kiekviena moteris renkasi tokį plaukų šalinimo būdą, kuris jai yra patogiausias, atsižvelgiant į jos finansines galimybes, jautrumą skausmui bei užimtumą. Taigi, neprašaukite pro šalį.